دلنوشته های عاشقانه دلنوشته های عاشقانه,دانلود فول آرشیو, اس ام اس tag:http://uniquealone.mihanblog.com 2020-09-19T18:27:16+01:00 mihanblog.com دستگاه جوجه کشی 2019-09-23T17:20:27+01:00 2019-09-23T17:20:27+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/109 admin پرورش انواع طیور از گذشت به صورت محدود صورت می گرفت تا تنها نیاز های یک خانواده تامین شود اما اکنون با بروز رسانی های انجام شده این زمینه فعالیتی دستخوش تغییرات قابل توجهی بوده است. پیرو همین مطلب افراد بسیاری به نگهداری و پرورش انواع پرنده های اهلی در مقیاس صنعتی پرداخته اند و از هیمن راه سود قابل توجهی را به جیب زده‌اند.باید به این نکته توجه داشت که برخی افراد برای بالا بردن میزان سوددهی تخم های نطفه دار بدست آنده از انواع پرنده های اهلی را با استفاده از یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت به جوجه تبد پرورش انواع طیور از گذشت به صورت محدود صورت می گرفت تا تنها نیاز های یک خانواده تامین شود اما اکنون با بروز رسانی های انجام شده این زمینه فعالیتی دستخوش تغییرات قابل توجهی بوده است. پیرو همین مطلب افراد بسیاری به نگهداری و پرورش انواع پرنده های اهلی در مقیاس صنعتی پرداخته اند و از هیمن راه سود قابل توجهی را به جیب زده‌اند.

باید به این نکته توجه داشت که برخی افراد برای بالا بردن میزان سوددهی تخم های نطفه دار بدست آنده از انواع پرنده های اهلی را با استفاده از یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت به جوجه تبدیل می کنند در این حالت تعداد پرنده ها در مدت زمانی بسیاری کوتاه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

 

مقاله کامل در لینک روبه رو: درآمدزایی با استفاده از دستگاه جوجه‌کشی

]]>
نمایشگاه خودرو از کجا خودرو بخریم؟ 2019-05-09T10:18:47+01:00 2019-05-09T10:18:47+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/108 admin  در مقابل بسیاری از افراد هستند که به دلایل بسیاری ترجیح می دهند خودروی دست دوم تهیه کنند. افت زیاد قیمت خودروی نو، عدم وجود بودجه مالی کافی، تنوع بیشتر برای خرید خودرو، خرید خودرو خارجی و …. از عواملی است که موجب می شود افراد خرید خودرو دست دوم را انتخاب کنند.اگر نمی توانید بین خرید خودرو دست دوم یا نو یکی را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما خرید خودرو دست دوم سالم است. شما می توانید جهت بهره مندی از مزایای خرید خودرو دست دوم با استفاده از خدمات مشاوره خرید خودرو و کارشناسی قیمت خودرو  کارشناسی قیمت خودرو  ایمن ران، ریسک خرید خودرو کارکرده را به حداقل برسانید. و خریدی مطمئن داشته باشید.

نمایشگاه خودرواز کجا خودرو بخریم؟

روشهای مختلفی برای یافتن خودرو وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خودرو را دارند.نمایشگاه اتوموبیل: نمایشگاه داران از گذشته دور در این زمینه فعال بودند و جزء اماکن معتبر و دارای جواز کسب محسوب می شوند. اما متاسفانه بسیاری از آنان گنجشک را رنگ کرده و جای قناری می فروشند. و امروزه بیشتر اقدام به فروش خودروهای لوکس می کنند.فضای مجازی: سایت های اینترنتی، صفحات اینستاگرام، کانالهای تلگرام و … که در زمینه خرید و فروش خودرو فعالیت می کنند. در این مجموعه جای می گیرند. معمولا در این نوع آگهی فروشندگان قیمتی بالاتر از عرف بازار برای خودرو درج می کنند. اما مهمترین مزیت آن رویت تصاویر خودرو و کسب اطلاعات کامل از شرایط خودرو می باشد.آگهی روزنامه: این روش قدیمی نیز هنوز کاربران خاص خود را دارد. افراد آگهی دهنده معمولا خودرو را به قیمت عرف بازار آگهی می کنند تا هزینه بیشتری بابت اگهی نپردازند. مهمترین مشکل این روش عدم اطلاع از وضعیت ظاهری خودرو پیش از مراجعه به محل فروشنده است.مراکز خرید خودرو: روزهای تعطیل بازار این مراکز داغ است و با مراجعه به این مراکز با انبوهی از خودروهای در حال فروش روبرو می شوند. متاسفانه به دلیل وجود دلالان بسیار، باید با احتیاط زیاد در این مراکز خرید کرد.

کارشناسی-خودرو-ایمن-ران-مگان

بعد از یافتن خودرو …

پس از یافتن خودرو، قدم بعدی کارشناسی خودرو است. خرید خودرو نو یا خرید خودرو کارکرده هم فرقی ندارد. در بازار ایران بسیار پیش می آید که خودرو نو در حین انتقال صذمه می بیند. و رنگ شده به مشتری تحویل می شود. (برای این منظور حتما لینک سوالات متداول را مطالعه نمایید) مخصوصا اگر خودرو دست دوم باشد، خرید آن بدون کارشناسی بسیار چالش بر انگیز خواهد بود.در خصوص خودروهای دست دوم کم کردن کیلومتر، تصادف شدید، رنگ کردن بدنه، مشکلات موتوری و … از مواردی است که فقط کارشناس خودرو قادر به تشخیص آن می باشد. برای استفاده از خدمات کارشناسی با ایمن ران تماس بگیرید و درخواست کارشناس نمایید.

خرید خودرو

021-47624747 09353719137 09387004110تنظیم قولنامه خودروپس از انجام کارشناسی و تایید سلامت خودرو باید مدارک خودرو بازدید گردد و مابین خریدار و فروشنده قولنامه تنظیم گردد.

مدارک خودرو: دو عدد سوییچ، برگ سبز، فاکتور فروش (یا برگه گمرک)، بیمه نامه ثالث و بدنه، کارت سوخت، برگه معاینه فنی، بنچاق نقل و انتقالات پیشین.تنظیم قولنامه: جهت حفظ شرایط قانونی معامله بهترین راه تنظیم قولنامه است. در قولنامه باید مشخصات خریدار و فروشنده، مشخصات خودرو، مبلغ خودرو و نحوه پرداخت آن و نیز زمان تحویل خودرو قید گردد. 

مراحل تعویض پلاک بعد از خرید خودرو

تعویض پلاک خودرومراجعه به مرکز تعویض پلاک خودرو و دریافت قبض ورودی پاركینگمراجعه به اطلاعات جهت نوبت دهی و تعیین غرفه مربوطهمراجعه به غرفه و ارائه مدارك لازم و بررسی توسط كارشناساخذ فرم بازدید فنی خودرو از غرفهبازدید فنی و تأیید اصالت خودرو توسط كارشناس مركزارائه گواهی مفاصا حساب از اجرائیات در صورت عدم پرداخت جرائم معوقهواریز فیش بانكی به مبلغ 500.000 ریال جهت صدور كارت مشخصات خودرومراجعه به غرفه مربوطه جهت دریافت تأییدیه نقل و انتقال خودرومراجعه به غرفه فك جهت فك پلاك قدیم و نصب پلاك جدیدمراجعه به درب خروج با ارائه قبض ورود به پاركینگ و خروج از مركزمدارک تعویض پلاک خودرواصل سند فروش کارخانه سازنده (تولیدداخل)اصل سند مالکیت و کارت شناسایی خودرواصل شناسنامه جدید یا کارت ملی متعاملینحضور فروشنده و خریدارارائه برگ عدم خلافیمدارک احراز سکونت خریدارارائه برگ عدم خلافیمدارک احراز سکونتتعویض پلاک ماشینارائه سند مالکیت منزل مسکونی بنام مالک وسیله نقلیه به همراه یک فیش (آب،برق یا گاز)که موید آدرس مربوطه باشد.ارائه سند اجاره منزل مسکونی بنام مالک وسیله نقلیه با کدرهگیری و تائیدیه ازسامانه املاک و مستغلات کشور.ارائه جواز کسب معتبر بنام مالک به همراه یک فیش (آب،برق یا گاز) که موید آدرس محل سکونت خریدارباشد.ارائه سند مالکیت واحد مسکونی بنام همسر مالک وسیله نقلیه به همراه یک فیش (آب،برق یا گاز) که موید آدرس مربوطه باشد.درصورت ادعای سکونت مالک درمنزل والدین ارائه سند (استیجاری یا ملکی) بنام پدر یا مادر.ارائه گواهی اشتغال به تحصیل فرزندان با ذکر آدرس محل سکونت والدین که به تائید آموزش و پرورش منطقه رسیده باشد.دفترچه بیمه تامین اجتماعی معتبر مربوط به شهرستان محل اخذ کد پلاک و اصل یک فیش (آب، برق یا گاز) که موید آدرس مربوطه باشد.تائیدیه معتبر ممهور به مهر شورای محل یا روستا مطابق محل صدور شناسنامه.فروشنامه منزل مسکونی مربوط به زمینهای اوقافی، روستایی که به تایید شورای اسلامی محل رسیده باشد.(عشایر) نامه رسمی از ادارات عشایر و امور روستائی سازمان جهاد کشاورزی.(ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح) ارائه معرفی نامه از اداره محل خدمت باذکر آدرس محل سکونت کارکنان مذکور و تائید توسط واحد مربوطه.(سازمانها، کارخانجات و شرکتها) براساس اساسنامه و روزنامه رسمی که حداکثر دو سال از تاریخ ثبت روزنامه نگذشته باشد و همچنین براساس شهرستان محل ثبت شرکت با ذکر آدرس دقیق محل فعالیت.(سازمانها، کارخانجات و شرکتهای دارای شعبه در شهری غیر از دفتر اصلی) براساس مندرجات اساسنامه و روزنامه رسمی با ذکر آدرس دقیق محل شعبه و اخذ تائیدیه از اداره ثبت شرکتهای شهر مورد. 

بخش بندی انواع کارشناسی خودرو

کارشناسی رنگ خودرو در کل به چند بخش تقسیم می شود:1- کارشناس سلامت خودرو  جهت بررسی اصالت شاکله اصلی خودرو (سقف، ستونها و شاسی)2- کارشناسی خودرو جهت بررسی رنگ قطعات بیرونی بدنه خودرو (گلگیرها، درب های جانبی، درب صندوق عقب و کاپوت)3- کارشناسی خودرو جهت بررسی قطعات تعویضی بدنه خودرودر ادامه به تشریح هر یک از موارد فوق می پردازیم.

کارشناسی-خودرو-ایمن-ران-برلیانس-سفید

کارشناسی سقف، ستونها و شاسی برای تشخیص رنگ شدگی خودرو

این سه بخش مهمترین بخشهای بدنه یک خودرو می باشند که در مقایسه با سایر قطعات بدنه کمتر در معرض آسیب و تصادف هستند و به دلیل حساسیت بالا نقش اساسی در کارشناس سلامت خودرو بازی می کنند. لذا اگر پس از کارشناسی رنگ خودرو، کارشناس خودرو به شما گفت خودرویی که قصد خرید آن را دارید در یکی از این سه بخش دارای آسیب جدی است از خرید آن خودرو صرف نظر کنید. اصولا سقف خودرو در برابر تصادف آسیب نمی بیند مگر در زمانی که خودرو چپ کند. لذا اگر با یک کارشناس تشخیص رنگ خودرو مشورت کردید و پس از کارشناسی رنگ خودرو مشخص شد سقف خودرو دارای رنگ است به احتمال بسیار زیاد خودرو چپ کرده است. اصولا خودرویی که چپ می کند از ناحیه ستونها و دربهای جانبی آسیب جدی می بیند. در موارد اینچنینی اگر شدت تصادف خیلی زیاد باشد، اتاق خودرو تعویض می شود وگرنه ستونهای بدنه خودرو رنگ شده و معمولا دربها تعویض می شود. لازم به ذکر است که اگر اتاق خودرو تعویض شود باید حتما این مورد در اسناد خودرو ذکر شده و به تایید پلیس برسد و گرنه مجوز تعویض پلاک به خودرو داده نمی شود.

کارشناسی سقف، ستونها و شاسی

در حالت دیگر ممکن است خودرو چپ نکند و سقف آن آسیب نبیند اما از طرفین، از جلو یا از عقب تصادف شدید داشته باشد. در این حالت اصولا ستونها یا شاسی ها جلو و عقب آسیب جدی می بینند. اگر تصادف از طرفین شدید بوده و ستونها ضربه ببینند، باید ستون آسیب دیده رنگ شود و اگر شاسی ها آسیب ببینید باید خودرو شاسی کشی شده و قسمتهای آسیب دیده ترمیم شود. برای تشخیص صحیح رنگ خودرو این نکته بسیار مهم است که اگر تصادف از عقب باشد معمولا کفی صندوق عقب علاوه بر شاسی عقب صدمه می بیند که بسته به شدت ضربه کفی صندوق صافکاری یا تعویض می گردد.به طور خلاصه موارد همانطور که ذکر شد آسیب در سقف، ستون و شاسی به طور مستقیم در کارشناسی قیمت خودرو تاثیر داشته و می تواند قیمت خودرو را بسیار کاهش دهد لذا در فرآیند تشخیص رنگ خودرو چنانچه کارشناس خودرو پی ببرد که ضربه وارد شده به خودرو شدید بوده و هر یک از این بخشهای اساسی آسیب دیده اند، پیشنهاد می شود به هیچ وجه خودروی مذکور را خریداری نکنید. اصولا تشخیص ضربه وارد شده به قسمتهای مذکور از عهده فرد عادی خارج بوده و در پروسه کارشناسی خودرو توسط یک کارشناس خودرو خبره قابل تشخیص می باشد. خودرویی که تصادف شدید دارد، هیچ گاه قابل تبدیل به روز اول نیست و صدمات جدی وارد شده به سقف، ستونها و یا شاسی به صورت 100% قابل تعمیر و احیا نخواهد بود. نکته لازم به ذکر آنکه خوشبختانه با توجه به حساسیت بالا در آسیب به قطعات اساسی بدنه خودرو، معمولا کمتر از 10% خودروها دارای چنین آسیب هایی می باشند. 

کارشناسی رنگ گلگیرها، درب‌ها، کاپوت و صندوق عقب خودرو

در این مرحله از کارشناسی خودرو، 10 قطعه خارجی از بدنه جهت انجام کارشناسی رنگ خودرو بررسی می شود. این 10 قطعه عبارتند از: 4 گلگیر، 4 درب، 1 درب کاپوت و 1 درب صندوق عقب. علی رغم اینکه کارشناسی رنگ ستونها و شاسی های خودرو بسیار حساس است اما چون اصولا این قسمتها در معرض دید نیستند و خریدارها هم درباره این قسمت ها خیلی حساس نیستند، فروشندگان خودروهایی که مالک خودروی معیوب هستند خیلی بابت اصلاح آسیبهای وارده به این بخشها هزینه و زمان صرف نمی کنند لذا کارشناسی رنگ خودرو در این بخشها برای کارشناس خوردرو آسان تر می باشد. برای تشخیص رنگ قسمتهای بیرونی بدنه خودرو این قضیه برعکس است. از آنجا که قسمتهای بیرونی بدنه خودرو یعنی دربها و گلگیرها ظاهر خودرو را تشکیل می دهند، همواره در معرض آسیبهای بسیاری قرار دارند و همین امر موجب می شود تا در صورت بروز آسیب، دقت بسیاری جهت ترمیم این بخشها به کار گرفته شود.

کارشناسی-خودرو-ایمن-ران-برلیانس

تشخیص رنگ خودرو

به دلیل داغ شدن بازار خرید و فروش خودرو در سالهای اخیر، نقاشان خودرو پیشرفتهای چشمگیری در این عرصه داشته اند و همین امر موجب شده که تشخیص قطعه آسیب دیده و رنگ شده از عهده هر کسی برنیاید. لذا همواره جهت بررسی بدنه خودرو از یک کارشناس خودرو کمک بگیرید تا کار تشخیص رنگ خودرو انتخاب شده را برایتان انجام دهد. یک کارشناس رنگ ماهر می تواند با یک کارشناسی رنگ خودرو دقیق شما را از شدت آسیب وارد شده مطلع کند و پس از کارشناسی قیمت خودرو به شما بگوید آیا خودرو ارزش خرید دارد یا نه

کارشناسی تعویض قطعات خودرو

پروسه کارشناسی تعویض قطعات خودرو همان پروسه ای است که جهت کارشناسی رنگ خودرو انجام می شود یعنی در زمان کارشناسی خودرو، کارشناس خودرو قطعات بدنه را از هر دو جهت بررسی می کند، هم از لحاظ رنگ شدگی و هم از لحاظ تعویضی. معمولا قطعات خارجی بدنه خودرو در زمانی که آسیب یا ضربه وارد شده شدید باشد تعویض می شوند زیرا تعویض یک قطعه از بدنه (مانند گلگیر یا درب) نسبت به رنگ همان قطعه هزینه بیشتری نیاز دارد. همچنین افت قیمت خودرو در این حالت بیشتر از زمانی است که همان قطعه رنگ شده باشد. لذا کارشناسی قیمت خودرو زمانی در حالتی که یک قطعه تعویض شده باشد با حالتی که رنگ شده باشد متفاوت است. ضمنا توجه کنید معمولا زمانی که یک قطعه از بدنه تعویض می شود، به یکی از قطعات اصلی خودرو (ستون، شاسی یا کفی صندوق عقب) هم خسارت وارد شده است و باید خوش شانس باید که آسیب به نحوی به قطعات بیرونی بدنه وارد شده باشد که شاسی و ستون را تحت تاثیر قرار نداده باشد. بسیاری از مالکان زمانی که قطعه ای از بدنه آسیب جدی می بیند و نیاز به تعویض پیدا می کنند، از قطعات استوک موجود در بازار استفاده می کنند. مثلا حالتی را فرض کنید که در اثر یک تصادف شدید نیاز باشد یکی از دربهای خودرو تعویض شود.  ]]>
کوله پشتی 2019-05-09T10:18:29+01:00 2019-05-09T10:18:29+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/107 admin برای داشتن کوله پشتی راحت باید در هنگام خرید آن به چند نکته توجه کرد. راحت بودن و سبک بودن کوله پشتی یکی از مهم‌ترین نکاتی است  که باید آن را در نظر گرفت. گنجایش کوله پشتی نیز باید متناسب با میزان وسایل شما باشد. استحکام و طراحی زیبا از دیگر ویژگی‌هایی است که یک کوله پشتی استاندارد دارد و در نهایت همه این موارد  نشان دهنده کیفیت و دوام بالای کوله پشتی است. کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی تمامی موارد فوق را داشته و با خرید آن می‌توانید با اطمینان و در طولانی برای داشتن کوله پشتی راحت باید در هنگام خرید آن به چند نکته توجه کرد. راحت بودن و سبک بودن کوله پشتی یکی از مهم‌ترین نکاتی است  که باید آن را در نظر گرفت. گنجایش کوله پشتی نیز باید متناسب با میزان وسایل شما باشد. استحکام و طراحی زیبا از دیگر ویژگی‌هایی است که یک کوله پشتی استاندارد دارد و در نهایت همه این موارد  نشان دهنده کیفیت و دوام بالای کوله پشتی است. کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی تمامی موارد فوق را داشته و با خرید آن می‌توانید با اطمینان و در طولانی مدت از آن استفاده کنید.

کوله پشتی‌های برند دلسی طبی بوده و به صورت استاندارد  طراحی شده‌اند و به این ترتیب در هنگام حمل، فشار به ناحیه کمر و شانه ها وارد نخواهد شد و استفاده بسیار راحتی خواهند داشت. در ادامه مطلب ویژگی‌های کامل کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی را توضیح خواهیم داد تا با آگاهی کامل خرید با اطمینانی را داشته باشید.

کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی

مشخصات فنی و مشخصات سایز کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی

در طراحی کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی دو تبله در نظر گرفته شده است. نوع جنس این کوله پشتی Polyester 900 deniers  بوده که استحکام بسیار بالایی به آن داده است. ابعاد خارجی  این کوله پشتی 21*31.5*46.5  سانتی‌متر و با حجم خارجی 31 لیتر است.

در کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی می‌توان تبلت و یا لپ تاپ را  در اندازه 15.6 اینچ  به راحتی قرار داد. این کوله پشتی بسیار سبک بوده و دارای وزنی معادل 0.8 کیلوگرم است و توسط شرکت دلسی 3 سال گارانتی دارد.

 امکانات کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی

کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی فوق‌العاده سبک بوده و  در زمانی که می‌خواهید بار بیشتری در آن قرار دهید، این ویژگی کمک زیادی برای حمل آن خواهد کرد. قابلیت نصب روی دسته چمدان از ویژگی دیگر این کوله پشتی است و می‌توانید در زمان حمل و نقل کیف خود را روی دسته چرخدار چمدان قرار دهید. در این کوله پشتی ویژگی محافظت از اطلاعات شخصی وجود دارد که در قسمت جلوی کیف طراحی شده و از هک شدن گوشی موبایل یا هر کارتی که شامل اطلاعات شخصی باشد، محافظت می‌کند.

کوله پشتی دلسی مدل Ciel سایز متوسط رنگ نیلی دارای محافظ لپ تاپ و محافظ تبلت بوده و هم‌چنین نوع جنس آن به گونه‌ای است که قابلیت ضد آب دارد و آب به داخل آن نفوذ نمی‌کند. در این کوله پشتی برای جاکلیدی و هندزفری جایگاه مخصوصی در نظر گرفته شده و مکان ویژه‌ای نیز برای بطری نوشیدنی دارد. این کوله پشتی منحصر به فرد و با امکانات و ویژگی‌های بسیار عالی، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

 برند دلسی

 برند دلسی یکی از معتبر ترین و محبوب‌ ترین برند های دنیا بوده و دارای محصولاتی با کیفیت و دوام بسیار بالا است. این برند فرانسوی بیش از ۷۰ سال سابقه داشته و در زمینه تولید انواع کیف دستی، انواع چمدان مسافرتی، کوله پشتی و  انواع اکسسوری و انواع چمدان خلبانی و . . .  فعالیت دارد. محصولات این برند سالانه به بسیاری از کشورهای دنیا عرضه می‌شود و طرفداران بسیاری در نقاط مختلف جهان دارد.

در ایران نیز فروشگاه ایران دلسی نمایندگی فروش آنلاین محصولات دلسی را داشته و مزایای بسیاری برای مشتریان خود در نظر گرفته است.  از این مزایا می‌توان به ارسال رایگان کالا به سراسر کشور، پرداخت هزینه درب منزل و ۷ روز ضمانت بازگشت کالا اشاره نمود و به این صورت می‌توان با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهید.

ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert یکی از زیباترین و کارآمدترین ساک‌های مسافرتی طراحی و تولید شده توسط شرکت دلسی ست. این محصول با ویژگی‌هایی مانند طراحی مهندسی‌شده‌ی دهانه‌ی کیف، استفاده‌ی به‌جا از زیپ‌های بسیار مرغوب، جنس بدنه‌ی مقاوم، وزن بسیار کم، دسته‌ها و بند استاندارد و بسیاری مزایای دیگر ابزاری مناسب برای جای دادن وسایل مورد نیاز در سفرهای گوناگون خصوصاً سفرهای کوتاه‌مدت و یا کم‌مسافت است. در ادامه‌ی این مطلب بیشتر با مشخصات و امکانات ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی آشنا خواهیم شد.

فروشگاه اینترنتی ایران دلسی امکان خرید ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی و دیگر محصولات شرکت دلسی را به‌صورت اینترنتی و با تحویل درب منزل بدون پرداخت هزینه‌ی حمل برای مشتریان عزیز خود فراهم ساخته است.

ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی

مشخصات سایز و مشخصات فنی ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی

وزن این محصول 0.7 کیلوگرم و حجم و ابعاد خارجی آن به ترتیب 42 و 28*50*30 سانتی‌متر هستند. جنس بدنه‌ی این مدل ساک مسافرتی دلسی Polyester 300 deniers است. شرکت دلسی ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی را با 3 سال گارانتی اینترنشنال به‌فروش می‌رساند.

امکانات ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی

وزن کم و ابعاد استاندارد این محصول از جمله قابل‌توجه‌ترین ویژگی‌های آن هستند، چرا که امکان حمل آسان لوازم مورد نیاز در سفر را به‌شکلی آسان برای کاربر میسر می‌سازند. وزن فوق‌العاده سبک این محصول به همراه دسته‌های با کیفیت و استاندارد و همچنین بند تعبیه شده برای آویختن ساک روی دوش، جابه‌جا کردن آن را حین سفر بسیار آسان می‌کنند. وزن کم علاوه بر این می‌تواند تا حدی محدودیت بار را جبران کرده و امکان همراه داشتن مقدار بیشتری بار را به مسافر بدهد. گذشته از این عمق بیشتر و ابعاد استاندارد ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی آن را برای داخل کابین هواپیما مناسب ساخته‌اند.

این محصول علاوه بر این دارای قسمتی برای جای دادن بطری نوشیدنی است. همین ویژگیِ به ظاهر ساده در موقعیت‌های مختلف، کارایی بسیار داشته و از درگیر شدن یک دست برای حمل بطری آب و دیگر نوشیدنی‌ها جلوگیری می‌کند.

طراحی خاص دهانه‌ی این ساک از جمله دیگر ویژگی‌های آن است که به‌سبب باز بودن کامل، امکان دسترسی راحت و همچنین چیدن منظم وسایل در ساک را به کاربر می‌دهد.

گذشته از این موارد این محصول شرکت دلسی به‌شکلی طراحی شده که بتوان در صورت عدم نیاز به آن، به‌راحتی ساک را جمع کرده و با کاهش چشم‌گیر حجم، آن را در فضایی بسیار کوچک جای داده و برای استفاده‌ های بعدی نگهداری کرد.

معرفی شرکت دلسی

شرکت دلسی که در سال 1946 در پاریس فعالیت خود را در زمینه‌ی تولید انواع چمدان و کوله پشتی و کیف بیزینسی و ... آغاز کرده، هم‌ اکنون یکی از  شرکت‌ های فعال در این حوزه بوده و در سال 2010 در رتبه‌ی دوم صنعت تولید ملزومات سفر قرار گرفته است. از ویژگی‌ های قابل توجه محصولات شرکت دلسی استفاده از تکنولوژی‌ های به‌روز برای طراحی و تولید آن‌ها به‌ منظور کارایی هرچه بیشترشان است.

ایران دلسی نمایندگی رسمی شرکت دلسی در ایران محصولات شرکت دلسی از جمله ساک مسافرتی دلسی مدل Maubert سایز کوچک رنگ آبی را با مزایایی مانند ارسال رایگان به سراسر کشور، امکان پرداخت وجه کالا در محل و امکان بازگشت محصول تا 7 روز در اختیار خریداران محترم قرار می‌ دهد.

 

]]>
کنترل پارکینگ 2019-05-09T10:18:12+01:00 2019-05-09T10:18:12+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/106 admin دوربین به کار گرفته شده در سیستم کنترل پارکینگ راه کاری برای نظارت تصویری پارکینگ مورد نظر می‌ باشد. امروزه در مقایسه با گذشته، با افزایش جمعیت شهر ها، نیاز به پارکینگ‌ های بزرگ و البته نیاز به نظارت تصویری بر آن‌ ها با دوربین پارکینگ واضح و آشکار است. از پارکینگ‌ ها استفاده‌ های مختلفی می‌ شود که از جمله مهم ترین انواع آن‌ ها می‌ توان پارکینگ مجتمع‌ های تجاری را نام برد. پارکینگ‌ های مجتمع‌ های مسکونی و پارکینگ‌ های شهری هم شاید در مرتبه بعدی اهمیت و کاربری قرار داشته باشند. مدیریت هرکدام از ای سیستم کنترل پارکینگ راه کاری برای نظارت تصویری پارکینگ مورد نظر می‌ باشد. امروزه در مقایسه با گذشته، با افزایش جمعیت شهر ها، نیاز به پارکینگ‌ های بزرگ و البته نیاز به نظارت تصویری بر آن‌ ها با دوربین پارکینگ واضح و آشکار است. از پارکینگ‌ ها استفاده‌ های مختلفی می‌ شود که از جمله مهم ترین انواع آن‌ ها می‌ توان پارکینگ مجتمع‌ های تجاری را نام برد. پارکینگ‌ های مجتمع‌ های مسکونی و پارکینگ‌ های شهری هم شاید در مرتبه بعدی اهمیت و کاربری قرار داشته باشند. مدیریت هرکدام از این انواع پارکینگ‌ ها، دارای مشکلات خاص خود می‌باشد. نظارت تصویری پارکینگ به وسیله دوربین پارکینگ، بهترین کار برای مدیریت آن می‌ باشد. باید دید در نظارت تصویری پارکینگ چه مواردی از اهمیت بیشتری برخوردارند؟پاسخ سؤال فوق این است که سیستم مورد نظر باید در دریافت تصویر باکیفیت در تمام طول شبانه روز که توسط یک دوربین پارکینگ با کیفیت گرفته شوند موفق عمل کرده و قابلیت تشخیص پلاک خودرو، پایداری عملکرد در شرایط مختلف آب و هوایی، توانایی تشخیص چهره افراد و بهینه‌سازی هزینه ذخیره‌سازی اطلاعات را نیز دارا باشد.برای مثال تصویر دوربین مداربسته ۴ مگاپیکسل رزولوشنی برابر با ۲۵۹۲ در ۱۵۲۰ پیکسل دارد. کیفیت تصویر ۴ مگاپیکسل شما در مقایسه با Full-HD 1080P، دو برابر بهتر و همچنین در مقایسه با HD 720P، چهار برابر بهتر خواهد بود و جزئیات در تصویر ۴ مگاپیکسلی به صورت کاملاً واضح نشان داده می‌ شوند. در زمان‌ هایی که لازم است زوم کنید، شما در تصویر باکیفیت ۴مگاپیکسلی افت کیفیت نا محسوسی خواهید داشت زیرا تراکم پیکسلی بالا در این تصاویر، افت کیفیت را بسیار کاهش خواهد داد و این امکان را برای شما فراهم می‌ کند تا به راحتی پس از زوم کردن نیز جزئیات تصویر را در اندازه بزرگ تر ببینید. علاوه بر رزولوشن بالا، دوربین استفاده شده به عنوان دوربین پارکینگ، باید قادر باشد در محیط با نور بسیار کم (لوکس نوری پایین) نیز با استفاده از تکنیک‌ هایی، تصاویر باکیفیت بالا ضبط کرده و نمایش دهد. حتماً متوجه هستید که چنین ویژگی، کیفیت کنترل نظارتی شما را در ساعت‌ های پس از غروب در محیط خارج و یا هنگام ایجاد اختلال در نور داخل، به مقدار زیادی افزایش خواهد داد. با دریافت تصاویر با کیفیت بالا در چنین وضعیتی نیز می‌ توانید جزئیات مطلوب تصویر مانند پلاک خودرو و چهره اشخاص را به راحتی مشاهده و شناسایی کنید. 

تشخیص پلاک خودرو به وسیله دوربین پارکینگ

به کارگیری دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) برای ثبت پلاک خودرو، یک پیشنهاد مقرون به صرفه است. این دوربین‌ ها، تصاویر را باکیفیت بالا ذخیره می‌ کنند و می‌ توانید پلاک خودرو را به سهولت شناسایی کنید. البته اثر گاما مشکلی است که در این زمینه شاید به آن برخورد کنید. به بیان دیگر در تابش مستقیم نور چراغ‌ های خودرو در شب به دوربین، دیگر قادر به شناسایی پلاک نخواهید بود که البته این نیز خود راهکاری دارد. برای پیش گیری از بروز چنین مشکلی، علاوه بر استفاده از دوربینی باکیفیت بالا، دوربین مورد نظر باید دارای ویژگی HLC باشد این ویژگی وضعیت مذکور از کاهش کیفیت تصویر جلوگیری می‌ کند. 

دوربین مداربسته با ویژگی WDRبعنوان دوربین پارکینگ

ساعت‌ هایی از روز، در زمان تابش شدید آفتاب، نیز اختلاف نور زیادی در تصویر به وجود می‌آید که خود می‌تواند مشکل‌ساز باشد و منجر به کاهش کیفیت تصویر شود. چنین اختلاف نوری بین محیط خارج و محیط داخل، باعث سیاه شدن تصویر می‌ شود. راهکاری که برای جلوگیری از چنین مشکلی، پیشنهاد می‌ شود ویژگی WDR است یا به بیان دیگر، دوربین شما باید این ویژگی را با محدوده دینامیکی بالا داشته باشد. برخی از دوربین‌ ها مانند دوربین‌ های Uniview دارای محدوده دینامیکی ۱۲۰dB از ایجاد چنین مشکلاتی در تصاویر شما جلوگیری خواهند کرد. 

پایداری کارکرد دوربین پارکینگ در شرایط آب و هوایی متفاوت

دوربین‌ها نیز همانند تجهیزات صنعتی دیگر، استانداردهایی در این زمینه دارند برای مثال استاندارد IP67در زمینه دوربین‌های مداربسته به این معنی است که دوربین ضد آب و مقاوم در برابر گرد و غبار می‌باشد. همچنین پیشنهاد می‌ شود با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و آب و هوای آن، دوربین را انتخاب نمایید که در رنج دمایی شهر شما توانایی کار داشته باشد.برای مثال دوربین Uniview به راحتی در دمای ۴۰- تا ۷۰ درجه سانتی گراد کار می‌ کنند. استاندارد هایی نیز برای ضد ضربه بودن دوربین وجود دارد که شما با توجه به نیاز و کاربرد خود می‌ توانید انتخاب نمایید که دوربین پارکینگ شما از استاندارد ضد ضربه بودن نیز برخوردار باشد یا خیر.  مهم‌ ترین قسمت در اداره یک مجموعه ورزشی و باشگاهی ارائه خدمات به مشتریان و پرسنل می‌باشد. یکی از این خدمات که نقش بسزایی در بهبود و عملکرد باشگاه برای مشتریان خود دارد امنیت است. امروزه دیگر ما نمی توانیم برای تمامی مکان ها به خصوص مکان های پر و رفت آمد از قفل های دستی و مکانیکی که به راحتی باز می‌شوند استفاده کنیم چرا که امنیت پایینی دارند و در برابر رطوبت ، گرما و آب مقاومت چندانی از خود نشان نمی دهند و به سرعت خراب‌ شده و غیر قابل استفاده می شوند.برای همین منظور استفاده از قفل کمد باشگاهی و دستگاه کارت زنی  که جایگزینی مناسبی برای قفل های معمولی است، چرا که تمامی افراد دوست دارند وسایلشان را در جایی یا کمدی بگذارند که دست کسی به آنها نرسد. لذا استفاده از قفل هوشمند باشگاهی این امکان را برای افراد و گروه های مختلف فراهم می کند. 

قفل هوشمند باشگاهی چیست:

این قفل ها همانطور که از اسمش پیداست نوعی قفل است که از آن برای قفل نمودن کمد استفاده می شود. قفل کمد باشگاهی در واقع نوعی کلید الکترونیکی که بر روی درب کمد باشگاه ها، استخر و سونا، رختکن ها،کارخانجات و ادارات استفاده می شود. در قفل هوشمند باشگاهی سیستم های متنوع امنیتی به کار رفته است، که امنیت، آسایش و آرامش را برای افراد، مشتریان و پرسنل فراهم می کند. قفل کمد باشگاهی در رنگ ها و طرح های مختلفی متناسب با نوع کاربری تولید و عرضه می شوند.استفاده از قفل کمد باشگاهی نقش بسزایی در مدیریت و همچنین زیبایی درب‌های کمد دارد. روش قدیمی حمل دسته کلید را فراموش کنید، چرا که قفل کمد باشگاهی شما را از حمل پردردسر کلید رها می کند.ساختار فنی قفل کمد باشگاهی:قفل های کمد باشگاهی مجهز به فناوری نوین کارت بدون تماس rfid می باشد. عملکرد قفل‌های کمد باشگاهی بدون نیاز به هیچ گونه سیم کشی و فقط با استفاده از باتری است. نصب آن نیز آسان است طوری که قفل را به واسطه چند پیچ در کمد مورد نظر نصب می کنند بدون آنکه خرابی ای ایجاد کنند(نصب درب کمد باشگاهی باید توسط کارشناسان امر صورت بگیرد. تگ‌های نگهداری کلید به صورت‌های مختلفی همچون جاسوئیچی، مچ بند، کارت و … می باشد، این بسته به نوع کاربری و سلیقه شما می باشد که کدام نوع را انتخاب می کنید.مثلاً برای استخر و سونا می توانید از مچ بند استفاده کنید. توجه داشته باشید که این قفل ها به کمک کارت عضویت یا دست بندی که دارای آنتن است باز می شود. قفل کمد باشگاهی در انواع مختلفی تولید می شوند و قابلیت نصب بر روی تمامی درب های کمدی چوبی، فلزی و آهنی را دارد.مزایا قفل کمد باشگاهی:قفل کمد باشگاهی دارای ویژگی های به قرار زیر می باشند.۱٫رمز قفل هوشمند باشگاهی توسط مدیریت قابل تغییر می باشد.۲٫در صورت اتمام باطری هشدار می دهد. نصب آسانی دارد طوری که شما می توانید به راحتی آن را نصب کنید. همچنین استفاده از قفل کمد باشگاهی نیز آسان است.۳٫ در مکان ها شلوغ استفاده از قفل‌های باشگاهی امنیت را به پرسنل و مشتریان هدیه می دهد.۴٫از قابلیت های قفل هوشمند باشگاهی این است که به هنگام استفاده صفحه کلید روشن می شود و در صورت عدم استفاده صفحه کلید به حالت معمولی در می آید.۵٫در صورت بسته شدن درب خود به خود قفل می‌شود و نیاز به انجام هیچ کاری نیست.۶٫ دارای ظاهری شیک و مشتری پسند می باشد.۷٫در برابر هر گونه رطوبت،حرارت و ضربه مقاوم است.۸٫ استفاده از قفل کمد باشگاهی امکان مدیریت باشگاه را آسان می‌کند.۹٫ قابلیت اتصال باطری خارجی هنگامی که باطری در حال تمام کردن شارژ خود است را دارد.۱۰٫امکان کنترل قفل های توسط نرم افزار مرکزی.۱۱ قابلیت تغییر زمان در قفل هوشمند باشگاهی مهیاست، دارای حافظه داخلی می باشند. امکان باز کردن تمامی درب کمد توسط کلید مادری در مواقع اضطراری وجود دارد. دارای کلید جایگزین در صورت گم شدن وجود دارد طوری که کلید کمد گم شده را از مدار خارج نموده تا کسی نتواند از آن استفاده کند. جدیدترین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره راما با تعیین هویت چندگانه : چهره، اثر انگشت، مجهز به صفحه لمسی رنگی ، شناسایی چهره کمتر از ۱ ثانیه از طریق اسكن اسکلت بندی صورت و کدگذاری فاصله اجزای صورت كاربر، مجهز به سیستم نوری مادون قرمز جهت تشخیص در نور کم و نامناسب ، عدم تاثیر تغییرات ظاهری و تغییر فریم عینک طبی ، طول عمر طولانی دستگاه به دلیل عدم تماس مستقیم با کاربر که احتمال آسیب رسانی به آن را نیز به صفر می رسد.سنسور اثر انگشت این دستگاه از نوع سنسور نوری ضدخش بوده که امکان تقلب را به صفر رسانده و اثر انگشت مرطوب، خشک و مخشوش را به راحتی شناسایی نمود ، همچنین این دستگاه به شبکه WIFI مجهز می باشدانواع دستگاه کارت زنی:دستگاه کارت زنی دارای انواع مختلفی به قرار زیر می باشد.الف)دستگاه کارت زنی کارتیدستگاه کارت زنی اثر انگشتیدستگاه کارت زنی شناسایی چهره سخن پایانی:دستگاه کارت زنی و حضور و غیاب پرسنل یکی از ملزومات اساسی هر شرکت و اداره ای می باشد، که بر طبق آن شما می توانید میزان ورود و خروج افراد و همچنین غیبت پرسنل را بسنجید و بر طبق ساعات حضورشان به آن دستمزد دهید. دستگاه کارت زنی از ابتدا تا به امروز مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته است و در هر مرحله نقص های مرحله قبلی را پر کرده است.مثلاً دستگاه اثر انگشت نقص های مربوط به تخلفات دستگاه کارت هوشمند را رفع و شناسایی چهره نیز به همین منوال توانست خدمتی نو در جهت بهبود شرایط حضور غیاب در زمانی که اثر انگشت در مشاغل سخت قابل شناسایی نیست را عرضه کند. دستگاه کارت زنی خدمتی در جهت انضباط کاری و رسیدن به شایسته‌سالاری است.  ]]>
تعمیر یخچال ویرپول 2019-05-09T10:18:00+01:00 2019-05-09T10:18:00+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/105 admin تعمیر یخچال ویرپولتعمیر یخچال ویرپول : برای کاربران در استفاده از هر وسیله الکتریکی مزایا و نقاط ضعفی نمایان خواهند شد که یخچال ویرپول نیز از این قضیه مستثنا نیست. در صورتی که صاحبان این دستگاه­ها، از نحوه استفاده و همچنین نقاط ضعف و قوت دستگاه مورد نظر و البته کدهای خطای آن آگاهی داشته باشند هم استفاده بهینه ای از آن خواهند داشت و هم در برخی از موارد می توانند عیب دستگاه خود را خودشان برطرف کنند. شایان ذکر است، شیوه استفاده و نگهداری از اینگونه دستگاه­های الکتریکی و الکترونیکی بیشترین تاثیر را تعمیر یخچال ویرپولتعمیر یخچال ویرپول : برای کاربران در استفاده از هر وسیله الکتریکی مزایا و نقاط ضعفی نمایان خواهند شد که یخچال ویرپول نیز از این قضیه مستثنا نیست. در صورتی که صاحبان این دستگاه­ها، از نحوه استفاده و همچنین نقاط ضعف و قوت دستگاه مورد نظر و البته کدهای خطای آن آگاهی داشته باشند هم استفاده بهینه ای از آن خواهند داشت و هم در برخی از موارد می توانند عیب دستگاه خود را خودشان برطرف کنند. شایان ذکر است، شیوه استفاده و نگهداری از اینگونه دستگاه­های الکتریکی و الکترونیکی بیشترین تاثیر را بر طول عمر دستگاه­ها دارد. اگر یخچال منزل یا محل کار شما معیوب شده در ادامه این مقاله اطلاعات مفیدی درباره آن کسب خواهید کرد.بدین ترتیب درصورتی که بتوانید خودتان مشکل را برطرف خواهید کرد و در غیر این صورت می‌توانید از خدمات دیجی تعمیرکار استفاده نمایید. امروزه تکنولوژی پیشرفت چشمگیری داشته و یکی از اثرات آن بر زندگی و جامعه امروزی، تحول خدمات تعمیر وسایل الکتریکی است. درواقع روند تغییر بدین سمت است که شکل سنتی تعمیرگاه­ها دگرگون شده و خدمات آنلاینی مانند دیجی تعمیرکار، جای تعمیرگاه­های سنتی را خواهند گرفت.باوجود این خدمات، دیگر نیازی نیست که دستگاه معیوب خود را از محل خودتان تا بازار و محل تعمیرکار جابجا کنید. دیجی تعمیرکار، کارها را بسیار آسان کرده و با آوردن تعمیرکار دوره دیده مجرب به همراه بهترین ابزارها به محل شما، کار تعمیر یخچال ویرپول را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهددرباره تعمیر یخچال ویرپول و مسائل فنی این دستگاه، متونی منتشر شده اما درصورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با برطرف کردن عیوب آن بدست آورید، لطفا ادامه این متن را مطالعه بفرمایید.

تاریخچه برند ویرپول

در عصر حاضر که به عنوان عصر دیجیتال و IT معروف شده، پیشرفت‌ها متفاوت، آنچنان سریع در همه زمینه‌های زندگی شهری اتفاق می­افتند که شاید باور برخی از آن­ها سخت باشد. طبق این تغییر و تحویل­های برق­آسا، تولید کننده­ها و برندهایی که از استفاده از علوم جدید و روش­ها و فنون نوین غافل هستند محکوم به فنا هستند. ویرپول به خوبی این مسئله را می­داند و در جامعه نوین صنعتی امروزی ظهور محصولات نوین زیادی را موجب شده است. همراه با این حجم تولید و به دست گرفتن بخش بزرگی از بازار، خدماتی مانندتعمیر یخچال ویرپول مورد نیاز بسیاری از کاربران است.در هنگام خرید لوازم خانگی شاید از خود پرسیده باشید بزرگترین شرکت تولید کننده لوازم خانگی کدام شرکت است؟ ویرپول، یا به انگلیسی Whirlpool نام یک شرکت لوازم خانگی آمریکایی چندملیتی است، که فعالیت آن به حوزه ساخت و تولید لوازم خانگی و تجاری اختصاص دارد و از سال ۲۰۰۶ موفق شده حمتای سوئدی خود به نام الکترولوکس، پیشی گرفته و بزرگترین بخش بازار جهانی لوازم خانگی را به خود اختصاص دهد. 

تعمیر یخچال فریجیدر

جهت آگاهی نسبت به نحوه ی تعمیر یخچال فریجیدر مقدمه ای درباره این دستگاه الکتریکی پرکاربرد بیان می کنیم. می توان گفت که یخچال مهمترین وسیله در آشپزخانه ی هر خانه ای محسوب می شود. برای همین زمانی که نام آشپزخانه می آید اولین وسیله ای که در ذهن متصور می شود یخچال است. یعنی اگر آشپزخانه ای را بدون اجاق گاز یا مایکروویو می توان تصور کرد، اما با حذف کردن یخچال از آشپزخانه، معنی مکانی به نام آشپزخانه از دست می رود. در گذشته ها از روش های خشک کردن و نگهداری در آب انبار برای جلوگیری از خرابی مواد غذایی استفاده میشد، اما با فناوری های جدید که معرفی و منتشر می شود، اکنون راه معمولی نگهداری مواد غذایی استفاده از یخچال به منظور منجمد کردن می باشد. با این اندازه از اهمیت بالایی که برای یخچال بیان کردیم، یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است بیافتد خراب شدن این وسیله ی پرکاربرد است. اما شرکت دیجی تعمیرکار با خدماتی که در جهت تعمیر یخچال فریجیدر(FRIGIDAIRE) ارائه میدهد، می تواند بدترین اتفاق ممکن را به بهترین نحو برطرف کند.نکته مهم و با اهمیت در این موضوع نحوه ی خرید یخچال می باشد. این اهمیت به این دلیل است که یخچال نسبت به دیگر وسیله های آشپزخانه طول عمر زیاد، کاربردی پیچیده دارد. پس در زمان خرید یخچال علاوه بر قیمت و طبقه بندی دستگاه، فاکتورهای دیگری مثل مصرف برق، گنجایش و فضایی که اشغال می کند هم باید مد‌نظرتان باشد.

تاریخچه شرکت فریجیدر (FRIGIDAIRE)

شرکت فریجیدر تولیدکننده انواع لوازم خانگی است که بیش از 100 سال سابقه ی تولید دارد. در سال 1918 شرکت بزرگ جنرال موتورز این شرکت را خرید. این شرکت در قرن 20 یکی از پرفروش ترین برندهای یخچال و فریزر در آمریکا محسوب میشد. شرکت فریجیدر در سال 1979 به شرکت وایت سویینگ ماشین واگذار شد و در سال 1968 نهایتا شرکت الکترولوکس آن را خریداری کرد و توانسته تا کنون با تولیدات این شرکت و برند صاحب درآمد کلانی باشد.همان طور که اشاره کردیم، شرکت فریجیدر اختصاصا یک شرکت تولید کننده ی بزرگ لوازم خانگی است، که یکی از برندهای زیر شاخه  شرکت الکترلوکس است. این شرکت با انواع تولیدات با مدل های متفاوت همواره رضایت مشتری را جلب کرده و از برند های محبوب بوده است.تعمیر یخچال کنوود

متخصص تعمیر یخچال کنوود

ممکن است که در مواقعی به علت نامیزان کار کردن یخچال نیاز به استفاده از یک تعمیرکار متخصص باشد معمولا بیشتر افراد زمانی که یکی از وسایل منزلشان دچار خرابی می شود و نیاز به انجام تعمیرات دارد خودشان دست به کار می شوند. اما درباره ی یخچال باید بگوییم که این کار حتما نیاز به یک تعمیر کار متخصص دارد زیرا که نیاز به مهارت و تخصص خاصی دارد که حتی بسیاری از تعمیر کار های معمولی هم این تخصص را ندارند از این رو در صورت خرابی و یا بروز هر گونه مشکلی بهتر است تا به متخصصان شرکت دیجی تعمیر کار مراجعه نمائید. بدانید که هر برندی متخص خود را نیاز دارد. این شرکت با داشتن کادری مجرب و متخصص اماده ارائه هر گونه خدماتی به شما می باشد.این شرکت خدماتی مثل انجام تعمیر یخچال کنوود در منزل ، استفاده از قطعات اصلی و تعویض و تعمیر یخچال فریزر و معمولی در محل در کمترین زمان و استفاده از افراد متخصص و زبده و . . .شما در هر کجای تهران که باشید نگران تعییر یخچال تان نباشید زیرا این کار در سریع ترین زمان و به بهترین و دقیق ترین شکل ممکن با استفاده از فابریک ترین وسیله ها انجام می شود.

تاریخچه شرکت کنوود

در سال ۱۹۴۷ بود که کمپانی کنوود توسط Kenneth Wood تاسیس شد. این کمپانی پس از گذشت بیش از ۶۰ سال تولید مستمر و موفق اکنون تبدیل به کمپانی شناخته شده است. بیش از ۷۵% محصولات این کمپانی صادر می شود و توسط شرکت های متعدد تابع کنوود و شبکه های توزیع کننده در ۸۰ کشور به فروش می رسد. تمامی امکانات تولید کنوود متعلق به انگلستان، ایتالیا و چین است. مرکز کار این شرکت در همپشایر انگلستان واقع شده است و تمامی عملیات خود برای شرق دور را توسط پایگاه خود در هنگ کنگ انجام می دهد.از دهه ی ۱۹۵۰ کنوود به دلیل تولید لوازم با کیفیت، قابل اطمینان و زیبا مشهور شد و متعهد شد که این استاندارد ها را در نسل های بعدی تولیدات خود حفظ کند. هدف استراتژیک کمپانی کنوود، تشکیل بازاریابی محوری است و نیاز مشتریان امروز را در تولیدات نوآورانه و با کیفیت می داند. همان طور که گفتیم این شرکت تولید محصولاتی چون یخچال فریزر، مایکروفر، جارو برقی، کولر گازی(اسپلیت)، اتو، لباسشویی و ظرفشویی را در کارنامه خود دارد.تعمیر یخچال

تعمیر یخچال دوو

شرکت دوو در زمینه تولید لوازم خانگی بسیار موفق عمل کرده و امروزه در سراسر جهان با استقبال بی نظیری مواجه است. این برند کره‌ای در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارد و محصولات با کیفیت و مدرن آن سال‌هاست که در خانه‌های ایرانی نیز کاربرد دارند.یخچال دوو با طراحی ویژه و منحصر به فردی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار است. مدل‌های مختلف یخچال دوو با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز تولید شده و از این رو تعمیر آن نیازمند دانش مرتبط با ساختار آن‌ها است. تعمیر یخچال دوو و تعمیر یخچال ساید دوو از طریق تعمیرکاران حرفه ای دیجی تعمیرکار با نهایت دقت و مهارت صورت می‌گیرد، چرا که تکنسین‌های این تعمیرگاه مجاز به شکل تخصصی در مورد تعمیر یخچال دوو دوره‌های آموزشی می‌بینند.عیب‌های متداول یخچال دوویخچال‌های دوو در مدل‌های گوناگون در معرض خطاها و اختلالاتی قرار دارند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
   
 • کار نکردن یخچال
 •  
 • عملکرد بی وقفه
 •  
 • دمای نا میزان
 •  
 • بسته نشدن درب
 •  
 • سر و صدای ناهنجار
 •  
 • نشت آب
 •  
 • خرابی برد الکترونیکی
 •  
 • و…
گفتنی است هر کدام از این عیوب در نتیجه نگه‌داری نادرست و یا نوسانات برقی رخ می‌دهند که خوشبختانه قابل حل هستند. تعمیر غیر تخصصی نه تنها به رفع مشکل نمی انجامد بلکه احتمال خرابی بیشتر را نیز به وجود می‌آورد چرا که تعمیر یخچال دوو با استفاده از دانش و تجهیزات امکان پذیر است و از این رو تنها باید به مراکز معتبر اعتماد کرد.تکنسین‌های دیجی تعمیرکار به صورت ویژه در زمینه تعمیر یخچال دوو مهارت دارند و طی سال‌ها تجربه دارای حسن شهرت هستند. اعتماد به دانش و تخصص تعمیرکاران حرفه‌ای دیجی تعمیرکار موجب تعمیر اصولی و تضمین کارایی و کیفیت یخچال می‌شود.مراحل تعمیر تخصصی یخچال دووبرای تعمیر تخصصی یخچال دوو در مرحله نخست باید عیب‌یابی تخصصی صورت گیرد، در این صورت می‌توان با آگاهی از مشکل و یا اختلال آن را به خوبی و با سرعت بالاتری رفع کرد. کارشناسان دیجی تعمیرکار با دانش به روز و مهارت بالایی که دارند به سرعت عیب‌یابی انواع یخچال دوو را انجام می‌دهند.پس از مرحله عیب یابی نوبت رفع عیب است که در این مرحله در واقع هزینه تعمیر یخچال دوو مشخص می‌شود. برای رفع عیب متخصصان دیجی تعمیرکار همواره با اولویت تعمیر به جای تعویض وارد عملیات تعمیر می‌شوند، از این رو با تعمیر برنامه ریزی شده موجبات کاهش هزینه‌ تعمیرات را فراهم می‌آورند.چنان‌چه مشکل یخچال به گونه‌ای باشد که قطعه‌ای سوخته و یا کاملا از کار افتاده باشد که تعمیر آن غیرممکن باشد، تعمیرکاران حرفه‌ای دیجی تعمیرکار تنها از قطعات فابریک و اصل استفاده می‌کنند. تعویض قطعات با نمونه اصلی و فابریک موجب عملکرد عالی و با کیفیت یخچال خواهد شد.هزینه تعمیر یخچال دووبرای تعمیر یخچال دوو بهترین راه تماس با دیجی تعمیرکار است، چرا که این تعمیرگاه مجاز بهترین قیمت را با عالی‌ترین خدمات در نظر گرفته است. هدف اصلی دیجی تعمیرکار رضایت مشتریان بوده و در این راستا حداکثر تلاش خود را می‌کند که مشتریان هزینه مقرون به صرفه برای تعمیر یخچال دوو بپردازند. این هزینه در زمان تعویض قطعات کاملا ارزشمند خواهد بود، به این خاطر که قطعات فابریک مجددا کارکرد یخچال را بهبود بخشیده و دوام آن را تضمین می‌کنند.ارائه ضمانت معتبر نیز باعث می‌شود پرداخت هزینه تعمیر یخچال دوو و تعمیر یخچال ساید بای ساید دووبرای شما با رضایت خاطر همراه باشد.مزایای تماس با دیجی تعمیرکارخروج یخچال از محل امری ناخوشایند است و از این رو دیجی تعمیرکار با اعزام تکنسین به محل، تعمیر یخچال دوو را انجام می‌دهد. در این راستا کارشناس متخصص زیر نظر شما تعمیرات یخچال را اعمال می‌کند.از دیگر برتری‌های تماس با دیجی تعمیرکار قیمت مناسب است که به علت زمان کوتاه تعمیرات معین می‌شود. مهارت و تخصص تعمیرکاران حرفه‌ای این مجموعه موجب شده تا بدون فوت وقت به صورت کاملا برنامه ریزی شده تعمیرات اصولی اجرا شود.گفتنی است تعمیر به همراه ارائه تضمین موجب می‌شود تا مشتریان با خیالی آسوده هزینه تعمیرات را بپردازند و از کیفیت و کارایی مجدد یخچال خود در طولانی مدت اطمینان کامل داشته باشند.سخن آخریخچال دوو نیز همچون سایر وسایل برقی پرکار آشپزخانه در معرض بروز خطاها و عیوبی قرار دارد که نیاز به تعمیر را ضرورت می‌بخشند. برای تعمیر یخچال دوو بهترین کار تماس با مرکزی معتبر است که قادر به رفع عیب باشد و کارایی مجدد بدون نقص یخچال را تضمین کند‌. دیجی تعمیرکار با ارائه بهترین خدمات در شمال، شرق و غرب تهران آماده خدمت رسانی است. تکنسین‌های کار آزموده دیجی تعمیرکار بدون اتلاف وقت تعمیر یخچال دوو را به صورت کاملا دقیق و تخصصی انجام می‌دهند و هزینه بسیار مقرون به صرفه‌ای نیز برای مشتریان در نظر می‌گیرند.  ]]>
انواع سرامیک 2019-05-09T10:17:48+01:00 2019-05-09T10:17:48+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/104 admin کاشی سرامیکی بی شک رایج ترین پوشش مورد استفاده در هنر معماری و تزئین اماکن مسکونی و تجاری محسوب می شود و می توان گفت که یکی دیگر از پرکار بردترین مصالحی که در  ساختمان‌ سازی  و تعمیرات ساختمان از آن استفاده می ‌شود کاشی و نصب سرامیک است که این سرامیک دارای انواع مختلفی می باشد که در قسمت‌ های مختلف یک ساختمان مثل آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ و حتی نمای ساختمان، گلخانه و حوض‌های تزئینی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.معمولا اصلی ترین مواد تشکیل دهنده ی سرامیک خاک رس می
کاشی سرامیکی بی شک رایج ترین پوشش مورد استفاده در هنر معماری و تزئین اماکن مسکونی و تجاری محسوب می شود و می توان گفت که یکی دیگر از پرکار بردترین مصالحی که در  ساختمان‌ سازی  و تعمیرات ساختمان از آن استفاده می ‌شود کاشی و نصب سرامیک است که این سرامیک دارای انواع مختلفی می باشد که در قسمت‌ های مختلف یک ساختمان مثل آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، حیاط، پارکینگ و حتی نمای ساختمان، گلخانه و حوض‌های تزئینی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.معمولا اصلی ترین مواد تشکیل دهنده ی سرامیک خاک رس می باشد و با توجه به مقاومتی که سرامیک در برابر دمای بسیار بالا و پایین دارد می توان گفت که این نوع پوشش کف و دیوار از مقاوم ترین پوشش ها است.

انواع سرامیک

اگر بخواهیم که درباره انواع سرامیک ها بگوییم ابتدا باید بگوییم که در نصب سرامیک سرامیک ها در جنس، طرح، رنگ و قیمت متنوع هستند. سرامیک ‌ها می ‌توانند لعاب‌دار یا بدون لعاب باشند. با توجه به کاربرد هایی که دارند سرامیک‌ ها در ابعاد متنوعی به اشکال مربع یا مستطیل ساخته می ‌شوند و ضخامت آن‌ ها نیز متغیر است. همچنین سرامیک‌ ها با اشکال و ابعاد مناسبی برای قرنیز و گوشه‌ ها نیز تهیه می‌ شوند. سرامیک گرانیتی و سرامیک موزائیکی نیز از شاخص‌ترین نوع سرامیک ها می‌باشند.درباره ی سرامیک‌ های موزاییکی باید بگوییم که این نوع سرامیک در نقش‌ ها و رنگ‌ های متنوع و با ضخامت چند میلی ‌متر ساخته‌ شده و با ورقه ‌ای از کاغذ کرافت چسب‌ دار به‌ اندازه ۳۰۰×۶۰۰ میلی ‌متر، پهلوی یکدیگر قرار داده‌ شده ‌اند.و از شاخص ترین نوع سرامیک می توان به سرامیک گرانیتی اشاره داشت که این نوع سرامیک از ترکیب خاک رس با ویژگی‌های مشخص و در طی مراحل پخت با افزودن رنگ‌ دانه طرح و رنگ مطلوب تهیه می شود. از آنجا که این محصول فاقد لعاب می باشد برای شیشه ‌ای و براق نمودن آن را پولیش می ‌دهند.
نصب سرامیک

کاربرد سرامیک

با توجه به طرح و رنگ سرامیک ها ممکن است که در انتخاب آن افراد دچار سردرگمی شوند. بیشترین کاربرد کاشی ها و سرامیک ها برای نصب در دیوارها برای حفظ بهداشت بیشتر و در آشپزخانه به خاطر محافظت در برابر رطوبت، محیط‌های بهداشتی و سرویس های حمام و دستشویی می باشد. پس همان طور که گفتیم بیشترین کاربرد سرامیک استفاده در فضا های مرطوب در بخش های مسکونی، بهداشتی، خدماتی… است و با توجه به تنوع در مقاومت لعاب از برخی سرامیک ها در محیط ‌های شیمیایی مختلف و فضاهایی مانند کارخانه ‌ها و یا آزمایشگاه‌ ها، به عنوان یکی از مهم‌ ترین مصالح مورد مصرف می باشد.

بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون منزل

در مورد بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | بازسازی داخلی ساختمان بیشتر بدانیم . تغییر دکوراسیون منزل موضوعی است که ممکن است در طول زندگی به فکر هر شخص خطور کند. دلایلی از قبیل فرسودگی خانه، قدیمی بودن دکوراسیون، تغییر سلیقه‌ها در مرور زمان، به وجود آمدن تنوع مصالح استفاده شده در خانه‌ها، تغییر سبک زندگی، افزایش جمعیت خانواده، و … دلایلی هستند که انگیزه‌ی بازسازی منزل را در افراد به وجود می‌آورند. بازسازی و تغییر دکوراسیون منزل و میزان آن می‌تواند به دلایل مختلفی انجام شود که برای هر ساختمان متفاوت است. افراد ممکن است فقط به تغییر دکوراسیون و بازسازی داخلی ساختمانبسنده کنند، پارتیشن‌یندی داخلی و اتاق‌ها را تغییر دهند، نمای خارجی ساختمان را عوض کنند، ظرفیت ساختمان را افزایش دهند، نوع سیستم سرمایشی و گرمایشی را تغییر دهند، کاربری ساختمان را تغییر دهند و … میزان بودجه‌ی افراد، میزان خرابی منزل، فرهنگ و تفکر افراد، نوع مالکیت منزل، افزایش جمعیت خانواده و این چنین مسائل، در نوع بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون منزل تأثیرگذار هستند.

نوسازی ساختمان و ارتباط با فرهنگ ایرانی

بازسازی یا نوسازی از قدیم با فرهنگ کشورمان عجین شده و سابقه‌ای طولانی در فرهنگ و سبک زندگی ایرانیان دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که تغییر دکوراسیون منزل و تعمیرات ساختمان از عصر ایران باستان کاری مرسوم بوده است و از نشانه‌های این عمل می‌توان به سنت خانه تکانی اشاره کرد که هرساله انجام می‌شود که ریشه در آداب و رسوم زمان قدیم دارد. با گسترش شهرها و تکنولوژی‌های پیشرفته در ساخت ساختمان‌ها عمل بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان نیز شکل تازه‌ای به خود گرفته است به طوری که در شهرهای مختلف شاهد مواردی هستیم که خانه‌های کوچک و بزرگ و حتی ساختمان‌های بزرگ شهر را تخریب نموده و مجدداً ساخته می‌شوند. همچنین معمولاً مشاهده می‌شود که بازسازی داخلی ساختمان نیز بنا به کاربری ساختمان توسط افراد تغییر می‌کند. این بازسازی داخلی ساختمان تنها منحصر به ساختمان‌های مسکونی نبوده و در ساختمان‌های اداری، مدارس، بیمارستان‌ها و سازمان‌ها نیز اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است به طوری که هر سازمان یا مرکزی با توجه به نوع کاربری خود دست به بازسازی داخلی ساختمان می‌نماید.

تکنولوژی و تعمیرات ساختمان در بازسازی ساختمان

از آنجایی که تکنولوژی ساخت ساختمان‌ها و مصالح به کار برده شده نسبت به گذشته در بازسازی ساختمان پیشرفت بسیاری داشته است لذا ایجاب می‌کند که کاربازسازی منزل و تعمیر ساختمان نیز نیاز به تخصص و فنون خاصی داشته باشد. همچنین مسئله‌ی گسترش فرهنگ‌ها و زندگی افراد با سلایق و فرهنگ متفاوت در کنار هم باعث شده است تا بازسازی داخلی ساختمان نیز به افراد متخصص نیاز پیدا کند تا بازسازی را مناسب با نیاز افراد، سلیقه‌ها، سبک زندگی، فرهنگ‌ها و … انجام دهد. در زمینه‌ی فعالیت‌های بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون منزل کشور آمریکا را می‌توان مثال زد که بسیاری از خانه‌ها از جنس چوب یا ترمووود هستند، لذا سالانه هزینه‌ی زیادی صرف جلوگیری از خوردگی چوب توسط موریانه‌ها می‌شود که این هزینه‌های قابل توجه جزء هزینه‌های تعمیرات ساختمان و بازسازی منزل به حساب می‌آید. 
ابزار
با توجه به رشد سریع شهر‌ها و افزایش مهاجرت به شهرها و شهرهای بزرگ و افزایش ساخت و ساز در چند دهه‌ی گذشته، نیاز به بازسازی منزل و بازسازی داخلی ساختمان بسیار محسوس می‌باشد. همچنین تغییر دکوراسیون منزل نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.علاوه بر موارد ذکر شده، مواردی نیز مشاهده می‌شود که ساختمان‌هایی که توسط افرادی سودجو ساخته و به مشتری تحویل داده می‌شود معمولاً دارای طول عمر کمتری نسبت به آنچه از ساختمان مورد انتظار است می‌باشد لذا این مسئله باعث می‌شود که تغییر دکوراسیون منزل و بازسازی ساختمان نیاز اساسی و مبرم این نوع بناها باشد و مالکان به ناچار دنبال تعمیرات ساختمان و بازسازی داخلی ساختمان خواهند بود.
اگر از لحاظ اقتصادی به مسئله‌ی تعمیرات ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی منزل نگاه شود معمولاً نتیجه‌گیری می‌شود که هزینه‌ی بازسازی منزل و یا بازسازی داخلی ساختمان نسبت به هزینه‌ی ساخت ساختمان جدید به طور چشم‌گیری کمتر خواهد بود. همچنین سازمان‌ها و مراکز نیز که اغلب به طور اجاره‌ای از ساختمان‌ها استفاده می‌کنند برای آن‌ها تعمیرات ساختمان به‌صرفه‌تر می‌باشد.کلیه‌ی مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره شد سبب می‌شود تا افراد و مالکان ساختمان‌ها اقدام به بازسازی داخلی ساختمان یا تعمیرات ساختمان نمایند. در مواقعی که کار بازسازی در حد تغییر دکوراسیون و تغییرات جزئی باشد معمولاً افراد با توجه به سلایق خود این کار را انجام می‌دهند ولی در مواردی که ساختمان نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد منطقی است که این کار به دست افراد متخصص انجام شود. لذا با توجه به نیاز افراد به این خدمات و از آنجایی کهتغییر دکوراسیون منزل امری تخصصی می‌باشد مراکز مختلفی جهت ارائه‌ی خدمات تعمیرات ساختمان و بازسازی داخلی ساختمان وجود دارند.فعالیت‌های بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان به تخصص‌هایی ازجمله مطالعات سازه‌ای، معماری، طراحی دکوراسیون، تاسیسات نیاز دارد که باید توسط متخصصین و افراد با تجربه در این زمینه صورت پذیرد، تا در ضمن اینکه کاری مورد اعتماد و مستحکم تحویل نمایند، از لحاظ هزینه نیز مناسب باشد. بنابراین قبل از شروع بتغییر دکوراسیون منزل یا تعمیرات ساختمان و یا حتی بازسازی داخلی ساختمان، انتخاب مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند بسیار اهمیت دارد.با توجه به مطالب فوق‌الذکر این سوال مطرح می‌شود که بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان چه مراحلی دارد. در ادامه در مورد شکل کلی مراحل آن بحث شده است. در ادامه مراحل کلی بازسازی منزل و بازسازی داخلی ساختمان به صورت ذیل لیست شده و سپس در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه شده است.مراحل تغییر دکوراسیون منزل یا بازسازی داخلی ساختمان
   
 • انتخاب مرکز تعمیرات ساختمان و مشاوره با آن‌ها
 •  
 • تخریب اصولی توسط مهندسین و با ابزار مناسب
 •  
 • ساخت اصولی و توجه به نیازهای ساختمان و افراد ساکن
 •  
 • انتخاب سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه‌ی مطبوع
 •  
 • پوشش دیوارها، سقف
 •  
 • نورپردازی
 •  
 • کف‌سازی، کاشی و سرامیک
 •  
 • رنگ‌آمیزی دیوارها
 •  
 • نمای خارجی ساختمان
 •  
 • دکوراسیون داخلی و چیدمان
 •  
 • بازسازی منزل

  انتخاب مرکز تعمیرات ساختمان و مشاوره با آن‌ها

  قبل از شروع هر چیز باید اطلاعاتی جامع در مورد وضعیت ساختمان از قبیل نوع مصالح به کار رفته، قدمت ساختمان، سیستم تأسیساتی، ضوابط و قوانین شهرسازی منطقه جمع‌آوری شود. سپس به این پرسش پاسخ داده شود که آیا بازسازی داخلی ساختمان یا تعمیرات ساختمان در مورد منزل شما امکان‌پذیر است یا خیر؟ و یا آیا این کار مقرون به‌صرفه می‌باشد یا خیر؟ برای مثال برای حالتی که اسکلت ساختمان فرسوده شده باشد و یا سقف آن بسیار قدیمی باشد ممکن است تغییر دکوراسیون منزل کار اشتباهی باشد و یا حتی ممکن است تلفات جانی داشته باشد. چرا که ساختمان‌های قدیمی ممکن است در برابر زلزله اصلاً مقاوم نبوده و هزینه کردن برای تعمیرات آن اصلاً صرفه‌ی اقتصادی نداشته باشد و یا حتی ممکن است ساختمان بسیار ضعیف بوده و در برابر مراحل بازسازی دوام نیاورد. لذا تصمیم‌گیری در مورد تعمیرات ساختمان و یا حتی بازسازی داخلی ساختمانتصمیمی بسیار مهم و حیاتی می‌باشد چرا که تصمیمات اشتباه در این زمینه ممکن است صدمات جبران‌ناپذیری به بار آورد. لذا مشاوره با متخصصین در این زمینه بسیار اهمیت دارد.

  تخریب اصولی در تعمیرات منزل توسط مهندسین و با ابزار مناسب

  برخلاف این تصور که تخریب ساختمان جهت آماده‌سازی برای تعمیرات ساختمان کاری آسان است، اما باید توجه داشت که این مرحله از کار بسیار پرخطر بوده و عدم احتیاط لازم در انجام این امور ممکن است آسیب جدی به ساختمان وارد کرده و علاوه بر افزایش هزینه‌های تعمیر، خطرات جانی نیز به همراه داشته باشد. با توجه به گزارشات، اکثر حوادث ساختمانی در امریکا در مرحله‌ی تخریب رخ داده است. لذا با توجه به حساسیت کار لازم است این عمل توسط مهندسین و متخصصین با تجربه صورت گیرد تا خطرات ناشی از آن به حداقل برسد. همچنین اتفاقاتی در این زمینه مشاهده شده است که عدم دقت و بی‌تجربگی عوامل تخریب تلفات جانی به همراه داشته و علاوه بر پرداخت دیه‌های سنگین و توقف و تأخیر پروژه، مصیبت‌های غیر قابل جبرانی به خانواده‌ها وارد کرده است. برای جلوگیری از وقوع این نوع خطرات لازم است در انتخاب مهندسین و عوامل اجرایی بسیار محتاطانه عمل نماییم تا انجام کار کاملاً اصولی انجام شود تا علاوه بر به حداقل رساندن خطرات در مرحله‌ی تخریب، استحکام بنا پس از انجام کار نیز در حد استاندارد و قابل قبول باشد.

  ساخت اصولی و توجه به نیازهای ساختمان و افراد ساکن در بازسازی

  به دلیل اینکه بازسازی داخلی ساختمان و یا تعمیرات ساختمان کاری زمان‌بر و پرهزینه است لذا نمی‌توان این کار را به طور مکرر انجام داد. در این جا این حقیقت روشن می‌شود که مهم‌ترین مسئله در مرحله‌ی ساخت، توجه به نیاز افراد و ساکنان ساختمان می‌باشد به طوری که پس از اتمام کار نیازهای افراد برطرف شده و رضایت آن‌ها جلب شود. پس ابتدا باید به این پرسش‌ها پاسخ داده شود که مشتری دقیقاً چه نیازهایی دارد؟ چه مواردی باعث ناراحتی آن‌ها شده است که تصمیم به تغییر دکوراسیون منزل گرفته‌اند؟ آیا از پارتیشن‌بندی قبلی دیوارها رضایت دارد یا تغییرات جدید در آن مورد نظر مشتری است؟ از میزان عایق بودن دیوارها رضایت دارد یا خیر؟ مدل آشپزخانه چگونه باشد؟ سیستم‌های تأسیساتی مناسب هستند یا با گزینه‌های مناسب‌تر باید جایگزین شوند؟ و …. پس از بررسی موارد ذکر شده تیم تعمیرات ساختمان در مورد امکان اجرای این طرح‌ها تصمیم‌گیری کرده و نتیجه را به اطلاع مشتری می‌رسانند و با تخمین هزینه تصمیم نهایی را می‌گیرند به طوری که کار انجام شده هم از لحاظ استحکام بنا مورد اطمینان بوده و هم نظر مشتری را جلب نماید.
  بازسازی ساختمان

  انتخاب سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه‌ی مطبوع در بازسازی منزل

  با توجه تنوع وسایل سرمایش و گرمایش و میزان دسترسی افراد به انواع منابع انرژی در محل ساختمان ممکن است مشتری تصمیم به تغییر نوع تاسیسات سرمایش و گرمایش استفاده شده در ساختمان بگیرد. لذا این سوال مطرح می‌شود که چه سیستم سرمایشی و گرمایشی استفاده شود. آیا چیلر و موتورخانه انتخاب شود؟ آیا پکیج گرمایشی و اسپیلت گزینه‌ی بهتری است؟ کولر آبی و شوفاژ چطور؟ و کلی سؤالات دیگر. همچنین این سوال نیز مطرح است که در فرآیند تغییر دکوراسیون منزل و تعمیرات ساختمان کدام یک از این موارد قابل اجرا است. جهت ارتقاء ایمنی ساختمان نیز ممکن است مشتری نوع دیگری از سیستم گرمایش و سرمایش را انتخاب کند که این کار می‌تواند خود انگیزه‌ی بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان باشد. در این انتخاب مناسب‌ترین گزینه افراد باید پارامترهایی از قبیل سطح آسایش مورد نظر، سهولت نصب، قیمت تجهیزات، هزینه‌ی تعمیر و نگه‌داری، امکان کنترل سیستم به طور نقطه‌ای یا مستقل بودن واحدها، طول عمر، محدودیت اقلیمی و … را در نظر داشته باشند.

  پوشش دیوارها، سقف در تعمیرات داخلی ساختمان

  در بحث بازسازی ساختمان، پس از اتمام مرحله‌ی ساخت، لازم است تا دیوارها و سقف را با پوشش سقف کاذب کنافی پوشش داده شوند. برای پوشش دیوارها مصالح مختلفی وجود دارد از قبیل گچ، انواع رنگ‌ها، کاغذهای دیواری و … که با توجه به قیمت آن‌ها و سلیقه‌ی مشتری مصالح انتخاب می‌شوند. برای پوشش سقف و سقف کاذب نیز گزینه‌های متفاوتی وجود دارد که می‌تواند در تغییر دکوراسیون منزل و بازسازی داخلی ساختمان استفاده شوند که با توجه به نیاز مشتری انتخاب می‌شود. لازم به ذکر است که پوشش دیوارها و سقف علاوه بر زیبایی، در استحکام و میزان عایق بودن ساختمان نیز تأثیر بگذارد، لذا انتخاب نوع پوشش دیوارها و سقف اهمیت بسزایی پیدا می‌کند که مشتری باید در انتخاب آن‌ها پارامترهایی دیگری را نیز مد نظر داشته باشد.
]]>
تهیه فایل کامفار برای پروژه ها 2019-05-09T10:17:36+01:00 2019-05-09T10:17:36+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/103 admin تهیه فایل کامفار برای پروژه هانرم افزار کامفار یکی از پراعتبارترین نرم افزارهای تحلیلی و درحقیقت یک مدل رایانه ای با هدف تحلیل و امکان سنجی در حوزه های فنی، اقتصادی و مالی می باشد و به جهت تحلیل طرح های کشاورزی، صنعتی، تجاری و معدنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مدل اصلی مورد استفاده در نرم افزار کامفار، زبانهای پاسکال و C هستند که از معتبرترین و پرکاربرد ترین زبانهای برنامه نویسی محسوب می شوند و میتوان حجم آن را قریب به ۵۰۰۰ خط در نظر گرفت. از جمله مشکلات مربوط به سرمایه گذاری، وجود ایده های م

تهیه فایل کامفار برای پروژه ها

نرم افزار کامفار یکی از پراعتبارترین نرم افزارهای تحلیلی و درحقیقت یک مدل رایانه ای با هدف تحلیل و امکان سنجی در حوزه های فنی، اقتصادی و مالی می باشد و به جهت تحلیل طرح های کشاورزی، صنعتی، تجاری و معدنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مدل اصلی مورد استفاده در نرم افزار کامفار، زبانهای پاسکال و C هستند که از معتبرترین و پرکاربرد ترین زبانهای برنامه نویسی محسوب می شوند و میتوان حجم آن را قریب به ۵۰۰۰ خط در نظر گرفت. از جمله مشکلات مربوط به سرمایه گذاری، وجود ایده های متفاوت بود که نیاز به تصمیم گیری صحیح داشت. از طرفی شاخص های ارزیابی زیادی وجود داشتند که محاسبات را پیچیده کرده و سبب ایجاد ابهام در پیش بینی نتایج می شد. یکی از مشکلات پیش رو در این رابطه، وجود دو نگرش متفاوت مرتبط با طرح بود که موجب اقتصادی شدن طرح از یک نقطه نظر و غیر اقتصادی شدن آن از نقطه نظری دیگر بود. از این رو کمیته ای جهت حل مشکلات موجود تشکیل گردید که هدف آن استاندارد سازی داده ها به کمک آنالیز و تحلیل اقتصادی پروژه ها بود و نهایتا منجر به معرفی نرم افزار کامفار جهت تسریع در انجام پروژه ها گردید. تهیه فایل کامفار برای پروژه ها این امکان را فراهم می سازد که سرمایه گذاران و کار آفرینان بتوانند همزمان از چندین پارامتر استفاده کنند. از دیگر مزایای تهیه فایل کامفار برای پروژه ها، میتوان به استانداردسازی تعاریف و محاسبات به کمک این نرم افزار اشاره کرد. با استفاده از تهیه فایل کامفار برای پروژه ها میتوان درآمدها و هزینه های پروژه ها را به راحتی پیش بینی کرد و توجیه پذیری و یا قابل اجرا بودن طرح را قبل از بهره برداری مشخص نمود. به عبارت دیگر، تهیه فایل کامفار برای پروژه ها امکان تغییر پارامترهای ورودی سیستم را در حوزه های مالی و اقتصادی فراهم ساخته و در نهایت شاخص های مالی و تحلیلی آن را ارزیابی میکند.از آنجا که اجرای برنامه های تحقیقاتی همواره با سؤال های متعددی همراه بوده لذا تهیه فایل کامفار برای پروژه ها راه حل مناسبی جهت ارزیابی شاخص های مالی و در نتیجه اجرایی بودن طرح هاست.در واقع هدف از تهیه ی فایل کامفار برای پروژه ها، بررسی طرح های تحقیقاتی، محاسبه ی گزارش های مالی و اقتصادی، تسهیل سازماندهی و زمان بندی مراحل بهره برداری با کمک این نرم افزار که به عنوان یک برنامه ی رایانه ای عمل میکند، می باشد. در نهایت نتایج بدست آمده، نمایانگر محدودیت یا عدم محدودیت بودجه ی اقتصادی مدیران و سازمان های اجرایی می باشد.
تجزیه-و-تحلیل-داده-ها-با-نرم افزار-کامفار-کامفار-پرو
ورودی ها و خروجی های نرم افزار کامفارنرم افزار کامفار همچون هر نرم افزار محاسباتی نیازمند یک سری ورودی هاست تا بتواند خروجی مناسبی جهت تصمیم گیری مدیران و سازمان مجری ارائه دهد. از جمله ورودی های این نرم افزار میتوان به هزینه های دائم سرمایه گذاری شامل خرید مسکن، خودرو، زمین و …، واحدهای ارزی داخلی و خارجی، هزینه های تولید از جمله تهیه ی مواد خام، انرژی، هزینه ی تبلیغات و …، هزینه ی تولید محصولات، توضیح پروژه و … اشاره کرد.تهیه فایل کامفار برای پروژه ها این قابلیت را دارد که به کمک آنالیز و تجزیه و تحلیل ورودی های سیستم، خروجی کامفار از جمله: محاسبه ی سرمایه گذاری ثابت، تعیین سود و زیان پروژه، محاسبه ی قیمت نهایی به همراه تفکیک هزینه ها و محاسبه ی سرمایه ی درحال گردش را در اختیار کاربران قرار دهد. لازم به ذکر است که تهیه فایل کامفار برای پروژه ها تنها شامل موارد فوق نمی شود بلکه کاربردهای گسترده تری دارد و ذکر این موارد صرفا جهت آشنایی کاربران با نرم افزار حاضر است. 

مزایای تهیه فایل کامفار برای پروژه ها

تهیه فایل کامفار برای پروژه ها، مشکلات عدیده ی همراه با طرح ها را برطرف نموده است؛ لذا نرم افزار نام برده شده قادر است تجزیه و تحلیل های اقتصادی و مالی را با سرعت بیشتر و خطای کمتری انجام دهد. پیش از تدوین این نرم افزار، مدیران به منظور جلوگیری از تغییر نتایج ناچار بودند که از چندین تحلیل گر استفاده کنند که این امر سبب افزایش هزینه ها می شد. اکنون تهیه فایل کامفار برای پروژه ها این امکان را فراهم می سازد تا داده های شرکت با روند بهتری کنترل شوند.
تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری توسط شرکت بامداد قرن
در مطالعات از نوع توجیهی، سرمایه گذار بعد از اینکه مسائل طرح را بررسی کرد و به راه حل های نهایی برای هر مسئله رسید، یکی از راه حل ها را انتخاب و در گزارش کار خود به عنوان راه حل نهایی درج می کند. تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری در شرکت بامداد قرن دارای یک چارچوب کلی است که باید در گزارش ها آورده شوند،این چارچوب شامل موارد زیر می باشد :
   
 • اولین مورد سابقه و تاریخچه طرح است، که شامل:
اسم و آدرس شخصی که پیشنهاد طرح را داده است، جهت گیری های لازم برای طرح ، جهت گیری های لازم برای بازار ، معرفی سیستم های اقتصادی و صنعتی که طرح از آن ها استفاده می کند.
   
 • دومین مورد بازارو ظرفیت تولیدی محصول است، که شامل:
میزان تقاضای سالانه برای محصول تولید شده در بازار ، میزان و قیمت فروش پیش بینی شده ی محصول به صورت سالانه ، برنامه تولید محصول به صورت سالانه ، ظرفیت تولیدی مورد انتظار محصول در سال، ظرفیت اسمی ، عملی و عادی سالانه ی محصول می باشد.
   
 • سومین مورد مواد اولیه و سایرمنابع مورد نیاز در سال می باشد، که شامل:
مواد اولیه اصلی محصول ، مواد کمکی برای تولید محصول ، موارد لازم مصرفی مثل مصرف آب و برق و سوخت و نیرو می باشد.
   
 • پنجمین مورد مشخص کردن محل احداث و منطقه طرح
 •  
 • ششمین مورد مهندسی طرح که شامل: دامنه طرح ، فناوری که انتخاب شده است و فهرست خلاصه ای از تجهیزات و انواع ساختمان های طرح و مصالحی که استفاده خواهد شد و همچنین لوازم تاسیساتی مورد نیاز ، ابزار آلات و وسایل آزمایشگاهی ، وسایل نقلیه است.
 •  
 • هفتمین مورد نیروی انسانی مورد نیازاست که شامل: انواع کارگران ، تعداد افراد مورد نیاز به تفکیک واحدهای تولیدی و بخش های کاری ، افراد حاضر در بخش خدمات تولیدی و غیر تولیدی هستند .
 •  
 • هشتمین مورد سازمان دهی و هزینه های سربار است.
 •  
 • نهمین مورد مشخص کردن جدول زمان بندی اجرای طرح است که شامل: مدت زمان لازم برای نصب و احداث طرح است و همچنین مدت زمان لازم برای راه اندازی و بهره برداری از محصولات است، که ابتدا به صورت آزمایشی بوده و سپس رسمی می شود.
تمامی این چارچوب ها توسط شرکت بامداد قرن مشخص شده و انجام می شود. شرکت بامداد قرن با استفاده از آخرین تکنولوژی های به روز دنیا توسط برنامه تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری (نرم افزار کامفار) در پروژه های بزرگ به سرمایه گذاران کمک خواهد کرد.
آنالیز-داده-ها-توسط-نرم افزار-کامفار-سایت-کامفار-پرو
عمل تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری در شرکت بامداد قرن شامل تحلیل موارد زیر است:
   
 • کل هزینه های سرمایه گذاری های انجام شده:
سرمایه گذاری های ثابتزمین و محوطه سازی و آماده سازی محل طرحساختمان هاماشین آلاتتاسیسات ( شامل موراد: آب ، برق ، حرارتی ، مخابراتی و ایمنی )فناوری و تجهیزاتوسایل نقلیه و ابزار آلاتوسایل آزمایشگاهیاثاث های طرح و وسایل نصب شدهدارایی های مشهوددارایی های نامشهودمساوی است با جمع سرمایه گذاری ثابت در یک طرح پروژه ای. 
   
 • کل سرمایه ای که به صورت در گردش است، شامل:
مواد اولیه مورد نیاز یک ماه تا چهار ماههزینه های جاری که شامل دستمزد، هزینه های سربار ، هزینه های عملیاتی و هزینه های مالی است که مقررا برای  برای یک ماه کاری می باشد.مطالبات تجاری نسبت به مدت فروش محصول به صورت نسیهکالایی که در جریان ساخت است، البته با توجه به نوع و فرآیند تولید محصولکالای ساخته شدهمساوی است با جمع سرمایه در گردش مورد نیاز یک طرح پروژه ای.تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ و کوچک توسط نرم افزار کامفار انجام شدنی است، می خواهیم با معرفی نرم افزار کامفار  که توسط شرکت بامداد قرن منتشر می شود، به آگاهی بیشتر نسبت به تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری برسیم. نرم افزار کامفار، نرم افزار تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاریتحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری از مهمترین و اساسی ترین موارد تصمیم گیری درباره ی ورود یا عدم ورود به یک پروژه ی سرمایه گذاری است.زیرا با یک اشتباه در تصمیم های بزرگ مالی، ممکن است کل سرمایه ی شخص از دست برود. نرم افزار کامفار با تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که تصمیم بجا و دست گرفته شود. استفاده از روش های معمول در اقتصاد مهندسی از جمله روش‌های ریاضی که برای ساده کردن مقایسه اقتصادی پروژه‌ها استفاده ی شود، وقتی پروژه وسیع تر می شود استفاده از این روش نیز دشوار تر است. برای همین مدیران در جهت یک تصمیم گیری جهت برای انتخاب یک پروژه‌ به دنبال راه های مناسب هستند تا با استفاده از آن حتی دچار حداقل خطا نیز نشوند. نرم‌افزارهای مختلفی در این زمینه در جهان توسعه داده شده اند و حتی مورد استفاده ی کارشناسان مالی و ارزیابی های مالی بزرگ توسط سرمایه گذاران قرار می گیرند. اما استفاده از نرم افزار کامفار در جهت تحلیل مالی پروژه های سرمایه گذاری امری ضروری است. زیرا این نرم افزار به قول معروف امتحان های خود را پس داده و نرم افزار قابل اعتمادی است.بهترین-نتیجه-با-کامفار

خروجی های کامفار

در محیط ساده نرم‌افزار کامفار فارسی که با گذراندن دوره‌های آموزشی کوتاهی به راحتی قابل فهم است، در ابتدا اطلاعاتی از قبیل واحد پولی کشور مورد نظر، نرخ سود بانکی، هزینه‌های ثابت، هزینه جاری و … دریافت می‌شود و اطلاعات مهمی که همان خروجی های کامفار نامیده می‌شود، به کاربر داده می‌شود.خروجی های کامفار که محصول اصلی نرم‌افزار کامفار هستند، مواردی از قبیل قیمت تمام شده محصول، میزان سود و زیان پروژه، دوره بازگشت سرمایه اولیه و … است که مؤلفه‌های اصلی تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران برای انجام یا عدم انجام پروژه هستند. در ادامه دو تا از مهمترین خروجی های کامفار با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است: 

تهیه گزارش توجیهی یا Feasibility Study

از گزارش توجیهی برای بررسی ورود به یک طرح جدید و احداث کارخانه یا کارگاه جدید استفاده می‌شود که در واقع اولین چیزی است که در بررسی اولیه طرح خود به آن نیاز داریم. یک گزارش توجیهی تا آخر عمر مفید پروژه که تا 15 یا 20 سال هم می‌تواند باشد، تدوین می‌شود.فایل گزارش توجیهی که یکی از خروجی‌ های کامفار است، دارای سه بخش اصلی مطالعات بازار،  بررسی‌های فنی و همچنین تجزیه و تحلیل مالی است. در واقع نرم‌افزار کامفار  با داشتن اطلاعاتی از قبیل هزینه‌ های سرمایه‌گذاری، هزینه‌های ثابت و متغیر، سرمایه در گردش، ظرفیت تولید محصول یا خدمات، نرخ فروش محصول و … مدل مالی طرح را ارائه می‌دهد که در آن جریان نقدی یا CASH FLOW `پروژه به طور کامل داده شده است. با داشتن این جدول، سرمایه گذار می تواند بفهمد که آیا طرحش، توجیه فنی و مالی دارد یا خیر؟ 

تهیه بیزینس پلن یا Business Plan

یکی از مهمترین خروجی های کامفار تهیه بیزینس پلن است. داشتن یک بیزینس پلن یا همان طرح کسب و کار برای پیش‌بینی و تحلیل وضعیت کسب و کار شما در آینده و ادامه حیات شرکت، بسیار حیاتی است. بیزینس پلن برای کسب‌وکارهایی که در حال حاضر مشغول فعالیت هستند، نوشته می‌شود و با گزارش توجیهی فنی، مالی و اقتصادی که در بخش قبل به آن پرداخته شد، کمی متفاوت است. در بیزینس پلن سعی می‌شود که شرایط آینده شرکت مورد بررسی قرار گیرد.یک بیزینس پلن هم می‌تواند دقیقاً با پیش‌فرض ادامه وضع موجود و هم می تواند با مبنا قرار دادن برخی تغییرات مانند اجرای طرح‌های توسعه‌ای یا بهبود در خطوط تولید و تغییرات در کیفیت محصول، نوشته شود. در  این خروجی کامفار که معمولاً برای 5 تا 10 سال نوشته می‌شود در انتهای سال اول، سوم و پنجم به ترتیب اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند‌مدت به محاسبه می‌شود که شامل سهم شرکت از بازار، میزان درآمد و نوع محصولات تولیدی آن خواهد بود.
]]>
رومیزی با طرح سنتی 2019-05-09T10:17:23+01:00 2019-05-09T10:17:23+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/102 admin یکی از تزئینات بسیار زیبای میز های کنار مبلی و یا میز های غذاخوری آشپزخانه ها استفاده از انواع رومیزی است امروزه این رو میزی های در طرح ها و شکل های متفاوتی ارائه می شوند که نوع خاصی از رومیزی با طرح سنتی است علاوه بر این مورد رانر ها نیز بسیار محبوب و مورد پسند هستند.که در واقع پارچه ای باریک تر از عرض میز است که روی میز در درازا قرار می گیرد و مربوط به تشریفات میز ناهارخوری درباری در اروپای قرن 18 و 19 و برای پوشش میز یا مشخص کردن محل نشستن دور میز و البته ست کردن با بقیه دکوراسیون منزل است. ا رومیزی با طرح سنتی است علاوه بر این مورد رانر ها نیز بسیار محبوب و مورد پسند هستند.که در واقع پارچه ای باریک تر از عرض میز است که روی میز در درازا قرار می گیرد و مربوط به تشریفات میز ناهارخوری درباری در اروپای قرن 18 و 19 و برای پوشش میز یا مشخص کردن محل نشستن دور میز و البته ست کردن با بقیه دکوراسیون منزل است. انواع ایرانی و بافت سنتی رانر نیز مانند ترمه یزد و پته کرمان در کشور خودمان تولید و استفاده می شود و همچنان طرفداران خود را دارد.رانر را می توان با رومیزی و یا به تنهایی بر روی میز انداخت ولی در مواردی مانند میزهای چوبی که طرح چوب باید نمایان باشد آن را به تنهایی استفاده می کنند. که برای انواع میز ناهارخوری و جلو مبلی و هر میز مستطیلی قابل استفاده می باشد.رانر و یا رومیزی با طرح های هنری و سنتی ایرانی جهت ست کردن با دیگر محصولات پارچه ای دکوپیک و یا بصورت جداگانه با انتخاب از آرشیو تصاویر دکوپیک قابل سفارش می باشد و تنوع طرح و رنگ آن به میز شما جلوه و زیبایی می بخشد.  

مشخصات رانر:

جنس پارچهامکان ست با رنگبندی متنوعقابل سفارش در دو سایز ( 35*135 و 45*170)قابل شستشو با مواد شوینده و ماشین لباسشوییکیفیت و دوام رنگ بالاگارانتی 3 ساله دکوپیک استفاده از پرده شید (Roller shade) یکی از بهترین تجهیزات دکوراتیو برای پوشاندن پنجره‌ها و درها ست که اگرچه در سال‌ های اخیر انواع شکیل‌ تر آن کاربرد بیشتری پیدا کرده‌ اما قدمت استفاده از آن به قرن هفدهم میلادی بازمی‌گردد. در این نوشته قصد داریم تا در مورد پرده شید دکوراتیو، مزایای استفاده از پرده شید، انواع پرده شید و تاریخچه‌ی این نوع پرده بپردازیم و همچنین در مورد خدمات دکوپیک در فروش پرده شید توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پیشنهاد می‌کنیم

راهنمای انتخاب ضخامت پرده شید

انتخاب ضخامت پرده شید در درجه‌ی اول بستگی به سلیقه‌ی شخصی شما دارد. در صورتی‌ که ترجیح می‌ دهید در طول روز نور کمی وارد اتاق‌ تان شود بهتر است پرده شیدی با درصد پایین، یعنی با امکان عبور نور کم، را انتخاب کنید و برعکس. اما اگرچه سلیقه‌ی شخصی اولویت اول در انتخاب ضخامت پرده شید است، اما این سخن به این معنا نیست که می‌ توانید دیگر فاکتور های مطرح در این خصوص را نادیده بگیرید. به‌ عنوان مثال فردی که پرده شید را برای دفتر کار خود خریداری می‌کند می‌تواند در اکثر موارد تقریباً بدون هیچ محدودیتی از نظر دیده شدن داخل اتاق از بیرون، آن را مطابق با سلیقه‌ی خود انتخاب کند اما چنان‌چه پرده شید برای فضا های خصوصی‌ تری مانند اتاق خواب خریداری می‌شود لازم است تا موضوع دیده شدن اتاق از بیرون پیش از انتخاب پرده شید مورد توجه قرار گیرد.ممکن است شما تاریک بودن اتاق در طول روز را نپسندید و درعین حال نخواهید که اتاق درطول شب و هنگام روشن بودن چراغ از محیط بیرون قابل مشاهده باشد. در چنین شرایطی لازم است تا گزینه‌های پیش روی خود را سبک‌ سنگین کرده تا بتوانید بهترین تصمیم را در مورد ضخامت پرده شید اتخاذ کنید. مثلاً در مورد اخیر می‌توانید یا به ورود نور کمتر به اتاق در طول روز و انتخاب پرده شیدی با درصد کمتر یا میزان عبور نور کمتر رضایت دهید یا تدبیری برای پوشاندن پنجره با استفاده از پرده‌ی دیگری علاوه بر پرده شید درطول شب بیاندیشید و شاید هم درنهایت به این نتیجه برسید که پرده شید برای اتاق مدنظر شما مناسب نیست.گذشته از این در انتخاب ضخامت پرده شید رول بایستی طرح پرده را نیز مورد توجه قرار داد. چنان‌چه از پرده شید کاملاً بی‌رنگ یا سفید استفاده شود، تخمین میزان نوری که از پرده عبور خواهد کرد کار چندان دشواری نیست اما مشکل ممکن است زمانی پیش آید که از پرده شید طرح دار یا پرده شید رنگی برای پوشاندن پنجره استفاده شود. مسلماً پرده شیدهای نازک با طرح‌های تیره کمتر از پرده شیدهای نازک با طرح‌های روشن اجازه‌ی عبور نور را به اتاق می‌دهند. امکان استفاده از پرده شید طرح دار دست خریدار را در انتخاب مناسب‌ترین پرده برای داشتن نزدیک‌ترین میزان نور مورد نیاز در اتاق بازتر می‌گذارد. مثلاً ممکن است شما مایل باشید که سایه‌ای جزئی در اتاق ایجاد شود اما درعین حال نیاز داشته باشید تا مقداری از درخشش نور خورشید، که ممکن است با توجه به موقعیت اتاق چشم‌آزار باشد، بکاهید. انتخاب پرده شیدی با درصد بالا یا با ضخامت کم و طرحی تیره‌تر می‌تواند انتخابی بهینه برای چنین منظوری باشد.اما نکته‌ای دیگر که باید حتماً به آن اشاره شود این است که امکان چاپ طرح دلخواه روی پرده شید وجود دارد. هر طرح و نقشی که در نظر دارید را می‌توانید به کارشناسان دکوپیک تحویل دهید و یک پرده با همان طرح را تحویل بگیرید. این امر می‌تواند راه را برای سازگار کردن بیش‌تر پرده با دکوراسیون کلی منزل بازتر کند، چراکه می‌توان درست هماهنگ با سایر لوازم منزل، یک طرح انتخاب کرد. [caption id="attachment_7821" align="aligncenter" width="849"]پرده بامبو پرده بامبو[/caption]امروزه استفاده از پرده مناسب و زیبا برای طراحی دکوراسیون منازل بسیار پر کاربرد بوده و یکی از مهمترین موارد در زیبایی هر چه بیشتر سالن پذیرایی و اتاق‌های خانه است و باید دقت زیادی در انتخاب آن شود. در هنگام ورود به سالن پذیرایی و یا اتاقها پرده اولین نمایی است که چشم مخاطب به آن برمی‌خورد و تاثیر بسیار زیادی در طراحی و زیبایی خانه خواهد داشت. یک نمونه از پرده‌هایی که علاوه بر تنوع پارچه تأثیر بسیار زیادی در زیبایی خانه و جلوه‌گر کردن هر چه بیشتر وسایل و دکوراسیون آن خواهد داشت پرده مخمل با نقوش اسلیمی است. پرده مخمل با نقوش اسلیمی دارای طرح و رنگ متنوع بوده و جلوه خاص و شیک به خانه شما خواهد داد. این نوع پرده را به راحتی می‌توان با دیگر وسایل خانه ست کرد و با انتخاب رنگ و طرح مناسب، گرما و زیبایی را در فضای خانه جلوه‌گر نمود. نقوش اسلیمی طرح‌های زیبا و سنتی با رنگهای متنوع هستند که ترکیب آنها با طراحی مدرن و تلفیق سنت با مدرنیته، ظاهری خاص و متفاوت و آرام بخشی به خانه خواهد داد. پرده مخمل نقوش اسلیمی هم دارای جلا و شکوه پارچه‌مخمل بوده و هم با مزین شدن به طرح و نقوش اسلیمی، حس زیبایی و آرامش را به مخاطب انتقال می‌دهد.پرده پارچه ای مخمل با نقوش اسلیمی، پارچه‌ای خاص با ویژگی‌های مخصوص به خود است. این پارچه از زمان‌های قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفته و در صنعت مد حضور پررنگی داشته است. این پارچه گران قیمت و لوکس، بافت کرکی و نسبتا ضخیم داشته و لطافت و نرمی خاصی به آن داده است. این نوع پارچه دارای خاب بوده و اگر پرزهای پارچه در جهت خواب آن باشند حالت صاف و براق داشته و اگر خلاف جهت باشند به صورت تیره به نظر می‌رسند. این ویژگی در پرده پارچه‌ای مخمل با نقوش اسلیمی حالت سایه روشن و متفاوتی به پرده داده و نمای سالن پذیرایی و اتاق‌ها را دو چندان می‌کندکی از موارد مهمی که در طراحی داخلی و دکوراسیون خانه بسیار اهمیت دارد، تزئینات است. در حقیقت می‌توان گفت تزئینات و کاربرد درست آن در طراحی داخلی به خانه روح تازه‌ای می‌بخشد و آن را زیباتر و آرامش‌بخش خواهد نمود. یکی از این نوع تزئینات نقوش اسلیمی بوده که دارای نقش و نگارهای متنوع و زیبایی است. ترکیب نقوش اسلیمی در دیگر وسایل تزئینی، جلوه‌ای متفاوت و خاص به خانه می‌دهد. پرده پارچه‌ای مخمل با نقوش اسلیمی یکی از همین موارد است که علاوه بر آنکه پرده مخمل فضای خانه را زیبا تر وبزرگ تر نشان می‌دهد، ترکیب آن با نقوش اسلیمی و استفاده از طرح و رنگ متناسب با دکوراسیون خانه، ظاهری شیک همراه با حسی آرام بخش و لطیف به مخاطب القا می‌کند. در فروشگاه دکوپیک می‌توانید مدل‌ها و طرح‌های متفاوت پرده مخمل با نقوش اسلیمی را مشاهده و انتخاب نمایید و خریدی رضایت بخش داشته باشید و به خانه خود جلال و شکوهی متفاوت و زیبا ببخشید.استفاده از پرده در دکوراسیون پنجره‌ها و محیط، زیبایی منحصربه‌فردی به فضا و نورپردازی خانه می دهد و محیط را گرم‌تر و هارمونی وسایل را هماهنگ‌تر باهم نشان می دهد. معروف‌ترین دکوراتورهای داخلی از پرده به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین عناصر در معماری خانه یاد می کنند و آن را همانند معجزه‌ای در ترکیب و چیدمان فضا می دانند؛ زیرا پرده زیبایی چیدمان منزل را چندین برابر و منحصربه‌فرد می کند. ازجمله پرده‌هایی که کاربرد فراوانی در دکوراسیون منزل دارند پرده حریر شیشه ای استپارچه‌های حریر دکوپیک بسیار زیبا و رؤیایی بوده و حس لطافت و ظرافت را به بیننده القا می کنند و ضد حساسیت نیز هستند. این پارچه‌ها را می توان در رنگ‌بندی‌های مختلف با طرح‌های خاص و منحصربه‌فرد ایرانی و اسلامی علاوه بر پرده در سایر وسایل منزل ازجمله کوسن‌ها، رانرها، آباژورها و پاف ها استفاده نمود و ترکیب بسیار زیبایی در معماری داخلی خانه خلق کرد. امروزه ست کردن وسایل خانه با پرده حریر دکوراتیو بارنگ‌های مختلف در کوسن‌ها و رانرها بسیار مد بوده و چیدمانی بسیار شیک و مدرن را همراه با آخرین‌مدل‌های ایرانی، اسلامی و بین‌المللی پارچه برای شما به ارمغان می آورد.شرکت دکوپیک در تولید و ارائه این پرده دکوراتیو با طرح اختصاصی زیبا بسیار نوآور و پیشرو بوده و ازجمله شرکت‌های مبتکر و پیشتاز در ارائه پرده حریر دکوراتیو با کیفیت و دوام رنگ بالا است . شما می توانید زیباترین رنگ‌های پارچه حریر را در دکوپیک انتخاب کرده و در کم‌ترین زمان دکوراسیون منزل خود را تغییر داده و آن را مطابق با مد روز نمایید. استفاده از پرده دکوراتیو با طرح اختصاصی دکو پیک در چیدمان نقاط مختلف آپارتمان به‌صورت ست تصویری رؤیایی و رمانتیک را به فضای خانه شما هدیه می دهد.همچنین این شرکت برای منازل در شهر تهران خدمات نصب را نیز ارائه می دهد. ]]>
خرید اسان فرش سجاده ای کاشان از کارخانه فرش 2019-05-09T10:17:12+01:00 2019-05-09T10:17:12+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/101 admin خرید اسان فرش سجاده ای کاشان از کارخانه فرشبا گذشت چندین سال و پیشرفت تکنولوژی کارخانه فرش سجاده ای محصولات جدید و با کیفیت فرش را روانه بازار کردیم بروز کردن طرح ها با الهام از مهندسی اسلامی به بازار جهانی تنها هدف طراحی و تولید آن ها فراهم کردن زیبای بیشتر به نمازخانه ها و مساجد مسلمانان عزیز میباشد.در سال های اخیر شاهد طراحی و تولید نقشه ها و مدل های جدید از فرش سجاده ای بودیم خیلی از طرح ها که با تغییر از طرح های اصلی فرش سجاده ای که معروف به فرش سجاده ای مدل رضوان بوده استبا پیشرفت دستگاه ه خرید اسان فرش سجاده ای کاشان از کارخانه فرشبا گذشت چندین سال و پیشرفت تکنولوژی کارخانه فرش سجاده ای محصولات جدید و با کیفیت فرش را روانه بازار کردیم بروز کردن طرح ها با الهام از مهندسی اسلامی به بازار جهانی تنها هدف طراحی و تولید آن ها فراهم کردن زیبای بیشتر به نمازخانه ها و مساجد مسلمانان عزیز میباشد.در سال های اخیر شاهد طراحی و تولید نقشه ها و مدل های جدید از فرش سجاده ای بودیم خیلی از طرح ها که با تغییر از طرح های اصلی فرش سجاده ای که معروف به فرش سجاده ای مدل رضوان بوده استبا پیشرفت دستگاه های بافت فرش بافت فرش سجاده ای 700 شانه از تمام مدل های موجود در این دسته از   مرغوبیت و ترفداری بیشتری برخوردار شده است.برای خرید فرش سجاده ای با کیفیت و مطابق با دکوراسیون نمازخانه هیچ نگرانی نداشته باشید چرا که تنوع بسیار بالا در مدل های آن رنج قیمتی بسیار گسترده ای را ایجاد کرده است و با هر بودجه ای می تواند نسبت به خرید یکی از آن ها اقدام کند. 

فرش سجاده ای کاشان در مدرسه شهید دستغیب تهران

فرش سجاده کاشان نمازخانه شهید دستغیب را با فرش 500 شانه تراکم 1000 مفروش کرد این نمازخانه که با متراژ 200 متر توسط فرش سجاده کاشان فرش نمازخانه ای شد.مدیریت مدرسه به علت کهنه شدن فرش های نمازخانه تصمیم به تعویض کردن فرش های کهنه با فرشهای جدید کرد.فرش کوروش امکان تعویض فرش های دست دوم نمازخانه ها و مساجد را هم دارد.جهت قیمت گذاری بروی فرش های نمازخانه شما عکس فرش ها را بروی شماره تلگرام کارخانه ارسال کنید 

شماره تلگرام فرش سجاده کاشان 09101556168

[caption id="attachment_12510" align="aligncenter" width="628"]فرش-گنبدی-کاشان فرش-گنبدی-کاشان[/caption]

فروش ویژه فرش سجاده ای مدارس با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت

سجاده فرش کاشان مدارس توسط فرش کاشان با بیش از نیم قرن تجربه در مفروش کردن مدارس با کارنامه های درخشانمدارس استان تهران -کلیه مدارس استان البرز و…….فرش سجاده ای با بیشترین تنوع رنگ و کیفیت در کوتاه ترین زمان با کادری مجرب و متعهد (پیگیری سریع و به موقع و هماهنگ بودن با مدیر و کارکنان مدرسه از امتیازات فرش سجاده کاشان)ضمانت کیفیت محصولات به همراه ضمانت نصب (یکی از مشکلات فرش های نمازخانه هماهنگ نبودن و خوب نصب نشدن فرش های سجاده ای هست که در فرش سجاده کاشان توسط تیم حرفه ای با بهترین حالت نصب شده که از ایجاد فاصله و حرکت فرش ها جلوگیری میشود)پایین ترین قیمت (قیمت فرش سجاده ای )به همراه بالاترین کیفیت (قیمت مناسب به دلیل حذف واسطه که مهمترین گزینه برای خرید محصول برای مدارس و مدیران عزیز میباشد)امکان دیدن مدل ها از نزدیک و ارسال کارشناس به محل شما (مشکلی که بسیاری از خریداران فرش سجاده ای داشتن ندیدن فرش و سفارش دادن محصول بدون لمس کردن فرش مورد نظر بود که این مشکل توسط کارخانه رفع شد. محیطی که کودک در آن بزرگ می‌شود علاوه بر کشور و شهر و محله، شامل محیط خانه نیز می‌شود؛ بنابراین برای بهبود وضعیت محیط کودک باید به وضعیت خانه نیز توجهی بسیار داشته باشیم. دکوراسیون خانه، وجود آرامش در خانه و نوع سرگرمی‌ها و کارهای روزمره‌ی کودک از جمله مواردی هستند که باید برای بهبود محیط رشد کودک به آن‌ها توجه داشته باشیم. برای مورد اول، یعنی دکوراسیون خانه، می‌توان کارهای زیادی انجام داد. یکی از این کارهای زیاد، بهبود وضعیت اتاق کودک است. اتاق کودک باید متناسب با سن و سال او، جنسیت‌اش، علایق‌اش و موارد این قبیل باشد تا کودک بتواند هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی رشدی مناسب داشته باشد. برای بهبود وضعیت اتاق کودک می‌توان از عناصر مختلفی استفاده کرد. یکی از این عناصر، فرش اتاق کودک است. با توجه به آن‌چه که گفته شد، انتخاب فرش برای اتاق کودک باید با دقتی بالا انجام شود و موارد مختلفی به عنوان معیارهای مهم در نظر گرفته شوند. در این نوشتار، در مورد همین معیارهای مهم برای خرید فرش اتاق کودک صحبت خواهد شد. این موارد را مطالعه کنید و به هنگام انتخاب فرش برای اتاق کودک آن‌ها را در نظر داشته باشید.

راهنمای خرید فرش اتاق کودک

1- به حساس‌بودن پوست کودک توجه داشته باشیداولین و مهم‌ترین موردی که باید به هنگام خرید فرش اتاق کودک مد نظر قرار دهید این است که پوست کودکان حساس است و همچنین از آن جا که کودکان زمان زیادی را برای بازی صرف می‌کنند و احتمال آن که زمان‌های زیادی با فرش در تماس باشند زیاد است، باید توجهی بسیار به نوع الیافی که در فرش به کار رفته داشته باشید. تا جای امکان بهتر است از فرش اکریلیک یا پلی پروپیلن استفاده کنید. همچنین این نکته مهم است که فرشی که برای اتاق کودک استفاده می‌کنید از نوع هیت ست شده باشد تا موجب حساسیت نشود و پرزدهی نیز نداشته باشد.2- به روحیه‌ی کودک توجه داشته باشیدبهتر است فضای اتاق کودک یک فضای شاد و فانتزی باشد. دوران کودکی دورانی نیست که در آن جدیت زندگی وجود داشته باشد، بلکه کودک – خصوصاً کودک زیر 7 سال- باید دنیایی شاد و فانتزی داشته باشد و مشغول بازی کردن باشد.بنابراین باید از فرش‌هایی با رنگ شاد – از جمله صورتی، آبی روشن، قرمز روشن و …- استفاده شود. همچنین طرح فرش نیز تا جای امکان باید فانتزی باشد و فضایی کارتونی داشته باشد.اما نکته‌ای که در این بین اهمیت دارد این است که یک فرش خاص برای همه‌ی کودکان گزینه‌ای مناسب نیست. کودکان نیز سلیقه‌ی خود را دارند و چه بهتر که با در نظر داشتن سلیقه‌ی آنان، اقدام به خرید فرش اتاق کودک شود. بهترین کار این است که یا قبل از خرید فرش و یا هنگام خرید فرش، خودِ کودک نیز حضور داشته باشد و بگوید که کدام یک از طرح‌های فرش بیش‌تر باب سلیقه‌ی او است و ارتباطی بهتر با آن برقرار می‌کند.3- بازیگوش‌بودن کودک را در نظر داشته باشیدنکته‌ی دیگری که باید برای خرید فرش اتاق کودک در نظر داشته باشید این است که کودکان معمولاً بازیگوش هستند و بیشتر از بزرگسالان موجب کثیف شدن فرش می‌شوند. اگر کودک شما نیز بسیار بازیگوش است و مدام موجب کثیف شدن فرش می‌شود، شاید بهتر باشد به دنبال خرید فرش‌هایی با رنگ خیلی روشن نباشید. همچنین بهتر است به دنبال فرش‌هایی باشید که راحت‌تر شسته می‌شوند و پس از شسته‌شدن نیز آسیبی به الیاف‌شان وارد نمی‌شود.

خرید فرش اتاق کودک

با در نظر گرفتن موارد بالا می‌توانید برای خرید فرش کودک اقدام کنید. بهتر است که فرش را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید. بازار فرش کورش، انواع فرش مخصوص اتاق کودک را با کیفیتی بالا و در طرح‌های مختلف عرضه کرده است. برای خرید این فرش‌ها هم می‌توانید به صورت حضوری اقدام کنید و هم به صورت اینترنتی. 

فرش ماشینی اصل

با توجه به رقابت بالایی که در بازار فرش وجود دارد و تنوع تولیدات خوشبختانه فرش ماشینی با توجه به تمام سلیقه ها تولید میشود .کارخانه فرش کاشان با به کار گیری از کادر مجرب و بهترین دستگاه های حال حاضر دنیا و بهترین الیاف سعی در آن دارد تا بهترین جنس فرش ماشینی را تحویل شما عزیزان بدهد.در اینجا برای آگاهی شما کاربران عزیز برآن شدیم تا مشخصات فرش اکرلیک که در بین تمام الیاف مورد استفاده در فرش ماشینی کیفیت بالاتری دارد معرفی کنیم تا در هنگام خرید فرش با آگاهی کامل تریر اقدام به خرید فرش ماشینی نمایید.

فرش-ماشینی-اصل

فرش اکرولیک نسبت به فرش پلی استر نرم تر, لطیف تر و روشنتر است.با لمس کردن و دست کشیدن روی فرش ماشینی دست راحت از روی فرش سر میخورد و چسبندگی احساس نمیشود .نخ خاب اکرلیک هیت ست در حین دست کشیدن از زیر دست دانه دانه رد شده و داخل هم کلاف نمیشود .فرش ماشینی اصلا بوی پلاستیک و مواد نفتی نمیدهد .مقاومت بالا فرش ماشینی در برابر پا خور شدن و برگشت پذیری فوق العاده.فرش ماشینی در برابر حرارتهای غیر مستقیم ( قابلمه داغ / اتوی داغ / کتری داغ ) دارای مقاومت بسیار بالایی است.رنگهای شاد , زنده و شفاف دارد .اگر هر یک از موارد بالا را در فرش ماشینی ملاحضه نکردید و فرش  زبری  , سفتی , و رنگهای غبار گرفته داشت قطعا جنس فرش پلی استر بوده و چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ قیمت با فرش اکرلیک قابل مقایسه نمیباشد.[caption id="attachment_12363" align="aligncenter" width="664"]فرش-ماشینی-اصل فرش-ماشینی-اصل[/caption]

طرح های محبوب فرش

فرش نوعی کفپوش است که از گذشته تا به امروز در ابعاد و جنس متفاوت مورد استفاده قرار گرفته که به دو نوع فرش ماشینی و فرش دستباف تقسیم می شوند . فرش ماشینی بر خلاف فرش دستباف توسط ماشین آلات بافندگی به وجود می آید و به همین خاطر قیمت فرش ماشینی از دستباف پایین تر است و سبب شده در چند سال اخیر بیشتر افراد در خرید فرش ، به سراغ قالی ماشینی بروند . با توجه به محبوبیت فرش ماشینی در بین مردم ، تاکید بیشتر طراحان و نقشه کشان بر روی این نوع است و همه روزه طرح فرش های مدرن تری به بازار ارائه می شود که در این مقاله با نمونه های از طرح فرش های ماشینی که از محبوبیت بالاتری برخوردارند آشنا خواهیم شد.

فرش های ماشینی ترنج دار

طراحی این نوع از فرش به گونه ای است که معمولا ترنجی بزرگ در وسط فرش به همراه حاشیه های کناره وجود دارد و اطراف آن را نقش و نگاری ساده پر کرده است . این فرش ها از قدیم تا به امروز مورد استقبال مردم قرار گرفته و فروش بالاتری نسبت به دیگر طرح ها داشته است . فرش های ترنج دار معمولا در دستهفرش های 700 شانه و 1000 شانه بافته می شوند و بر خلاف فرش های 1200 شانه که نقوشی سنتی دارند ، از طرح های مدرن و جذابی برخوردار می باشند . ازانواع مدل فرش های ماشینی ترنج دار می توان به : فرش ماشینی طرح گیسو ، زیگورات ، ملورین ، بیشه ، ماندانا ، میداس و …. اشاره کرد که از پرفروش ترین فرش های ماشینی نیز هستند.

طرح های محبوب فرش

فرش های ماشینی طرح افشان

فرش افشان همانطور که از اسمش پیداست فرشی است که نقوش آن به صورت افشان ( درهم و یک دست ) در تمامی سطح فرش کشیده شده . فرش ماشینی افشان در دکوراسیون منزل معمولا به صورت تکی یا جفت استفاده می شود و از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین بیشتر فرش های ماشینی افشان به دلیل ظرافت و زیبایی بالا در دسته فرش 1200 شانه تراکم 3600 بافته و در بازار فرش ماشینی موجود است برای سهولت در خرید و همچنان صرفه جویی در زمان و وقت شما عزیزان ، کارخانه فرش کاشان سایت www.bfarsh.com را راه اندازی کرده است که شما به راحتی میتوانید فرش مورد نظر را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید.از انواع فرش افشان می توان به : فرش ماشینی افشان یادگار ، افشان کرشمه ، یاشار ، افشان درباری ، گل مرغ و افشان طناز اشاره کرد.این نوع ازطرح فرش کاشان ماشینی در ایران فروش بسیار بالایی دارند و همه ساله تعداد زیادی از این مدل ها در داخل به فروش می رسد . همچنین شما عزیزان می توانید در قسمت پرفروش ترین مدل های فرش در فروشگاه هانی ، انواع عکس فرش های زیبا را با قیمت مشاهده کنید و آن را به قیمت درب کارخانه و بدون واسطه از کارخانه فرش کاشان با ارسال رایگان و پرداخت وجه درب منزل خریداری کنید.

فرش سجاده ای کاشان در مدرسه شهید دستغیب تهران

فرش سجاده کاشان نمازخانه شهید دستغیب را با فرش 500 شانه تراکم 1000 مفروش کرد این نمازخانه که با متراژ 200 متر توسط فرش سجاده کاشان فرش نمازخانه ای شد.مدیریت مدرسه به علت کهنه شدن فرش های نمازخانه تصمیم به تعویض کردن فرش های کهنه با فرشهای جدید کرد.فرش کوروش امکان تعویض فرش های دست دوم نمازخانه ها و مساجد را هم دارد.جهت قیمت گذاری بروی فرش های نمازخانه شما عکس فرش ها را بروی شماره تلگرام کارخانه ارسال کنیدشماره تلگرام فرش سجاده کاشان 09101556168 ]]>
لیست قیمت دزدگیر 2019-05-09T10:16:55+01:00 2019-05-09T10:16:55+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/100 admin مالکان تقریباً تمامی فروشگاه‌ها در معرض سرقت اجناس خود هستند و برای جلوگیری از زیان دیدن از این بابت لازم است تا تدابیری جهت افزایش امنیت دارایی‌هایشان بیاندیشند. در این بین برخی از فروشگاه‌ها که کالاهایی با حجم کمتر را به‌فروش می‌رسانند، با دشواری بیشتری مواجه هستند چرا که مسلماً در شرایط برابر، سرقت از یک فروشگاه با محصولات حجیم سخت‌تر از سرقت از فروشگاهی ست که کالاهایی با حجم کم دارد. به همین سبب فروشگاه‌های اخیر بایستی بیشتر در مورد سرقت اجناس خود هشیار باشند و دقت بیشتری برای حفاظت از کالاه دزدگیر عینک برای جلوگیری از خروج ناخواسته‌ی اجناس از فروشگاه است.لیست قیمت دزدگیرفریم عینک‌های طبی و عینک‌های آفتابی استاندارد عموماً اجناسی نسبتاً گران‌قیمت هستند و احتمال دستبرد زدن به آن‌ها توسط سارقان آن‌چنان که به‌نظر می‌رسد بعید نیست و چه بسا با توجه به قیمت‌های روز و شرایط آسان‌تر فروش کالاهای شخصی از طریق سایت‌هایی که به‌شکل C2C یعنی معامله‌ی مستقیم بین دو مصرف‌کننده‌ی کالا بدون واسطه، ‌این احتمال بسیار زیاد هم باشد. سرقت آسان از فروشگاه‌های عینک و ریسک کم آن خواه‌ناخواه صاحبان این مشاغل را ملزم به استفاده از ابزارهای ضدسرقت می‌کنند. دو اقدام رایج در این راستا، استفاده از دوربین‌های مدار بسته و استخدام نیروی انسانی برای مراقبت از کالاها ست. این روش‌ها اگرچه می‌توانند امنیت فروشگاه را افزایش دهند، اما به‌تنهایی قادر به محافظت کامل از اجناس داخل فروشگاه نیستند و گذشته از این هزینه‌ی استخدام نیروی انسانی به این منظور چندان کم نیست. استفاده از سیستم ضدسرقت عینک راهکاری مناسب برای محافظت حداکثری از اجناس این فروشگاه‌ها ست.
تگ-عینک-تگ-ضد-سرقت-نصب شده-روی-عینک-تگ-آچاری-تگ-مغناطیسی

آشنایی با سیستم‌های ضدسرقت

سیستم‌های ضدسرقتی که برای فروشگاه‌های مختلف طراحی شده‌اند به طور کلی به دو دسته‌ تقسیم می‌شوند:
   
 • سیستم ضدسرقت عینک RF(RADIOFEQENCY TECHNOLOGY)
 •  
 • سیستم ضدسرقت عینک AM (ACOUSTIC AND MAGNETIC TECHNOLOGY)
این سیستم‌ها دارای اجزای مختلفی هستند که با اتصال به هم حین عبور یک کالا از گیت خروج مشتریان، بدون اجازه‌ی مالک فروشگاه آلارم را به صدا درآورده و بدین طریق از سرقت عینک‌ها جلوگیری می‌کنند. برای استفاده از این سیستم ضدسرقت لازم است تا نوعی لیبل یا تگ روی اجناس نصب شده و همچنین مکانی برای قرار دادن دستگاه غیرفعال کننده‌ی این لیبل‌ها یا تگ‌ها نیز در نزدیکی درب خروجی فروشگاه درنظر گرفته شود.پس از آن‌که اپراتور با استفاده از دستگاه غیر فعال کننده‌ی لیبل‌ها یا تگ‌ها آن‌ها را از کار انداخت، خریدار می‌تواند بدون به صدا درآمدن آلارم سیستم ضدسرقت از گیتی که در قسمت خروجی فروشگاه تعبیه شده خارج شود. بدیهی ست که درصورت غیر فعال نشدن لیبل یا تگ با استفاده از دستگاه غیرفعال کننده، هنگام خروج فردی با یکی از اجناس دارای تگ یا لیبل فروشگاه، آلارم سیستم به صدا درآمده و سارق شناسایی می‌شود.از جمله نکات مهم در طراحی کارآمد سیستم‌های ضدسرقت طراحی لیبل‌ها و تگ‌هایی ست که بتوانند به‌خوبی و بدون امکان جدا شدن از کالای مختلف به آن‌ها متصل شوند، تا سارقان قادر به جدا کردن آن‌ها و خروج از گیت موجود در خروجی فروشگاه بدون به صدا درآمدن آلارم نباشند.
تگ عینک
آشنایی بیشتر با سیستم ضدسرقت عینک‌فروشی‌ها و تگ عینکسیستم‌های ضدسرقت مناسب برای عینک‌فروشی‌ها، همانند دیگر فروشگاه‌ها، به دو دسته‌ی سیستم‌های AM و سیستم‌های RF دسته‌بندی می‌شوند و برای جلوگیری از خروج ناخواسته‌ی عینک‌ها از فروشگاه نیز تگ یا لیبل به‌کار گرفته می‌‌شود. به‌طور کلی تگ‌ها قوی‌تر از لیبل‌ها عمل می‌کنند و علاوه بر عملکرد دقیق‌تر به‌سبب امکان استفاده‌ی مکرر از آن‌ها، خلاف لیبل‌ها که یک‌بار مصرف هستند، کاربرد بیشتری دارند. همان‌طور که سیستم‌های دزدگیر دارای دو نوع AM و RF هستند تگ‌ها نیز، از این نظر، دارای دو نوع AM و RF هستند و هر نوع تگ تنها با سیستم هم‌نام خود سازگار است.سیستم‌های ضدسرقت AM دقیق‌تر از سیستم‌های RF هستند به‌تبع قیمت آن‌ها نیز بالاتر است. گذشته از این سیستم‌های RF قادر به تشخیص عبور فلزات و برخی مایعات نیستند و بنابراین فروشگاه‌های عینک به‌ناچار بایستی از سیستم‌های AM استفاده کنند، چرا که بیشتر عینک‌ها شامل اجزای فلزی هستند.تگ‌هایی که برای جلوگیری از سرقت در فروشگاه‌های عینک مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای شیافی هستند که به‌شکلی طراحی شده تا پس از قرار گرفتن دسته‌ی عینک داخل آن، شیاف مسدود شود و تگ دیگر قابل جدا شدن از دسته‌ی عینک نباشد، مگر با استفاده از دستگاه جداکنی که در اختیار مدیر و متصدیان فروشگاه قرار دارد.نحوه‌ی کار تگ عینک به این ترتیب است که در صورت خروج عینک متصل به تگ از فروشگاه، تگ عینکسیگنال‌هایی را برای دستگاهی به نام بازخوان سیستم ضدسرقت ارسال می‌کند و باعث به صدا درآمدن صدای آلارم دستگاه می‌گردد. فرکانسی که تگ‌ها برای دستگاه بازخوان ارسال می‌کنند شدت و ضعف داشته و بستگی به میدان مغناطیسی‌ای ایجاد شده داخل آن دارد. هرچه میدان مغناطیسی ایجاد شده در تگ محدودتر باشد، گیت قرار داده شده در خروجی فروشگاه سخت‌تر می‌تواند خروج تگ را تشخیص داده و آلازم را به‌صدا درآورد. اندازه‌ی میدان مغناطیسی ایجاد شده در تگ بستگی به عواملی مانند سیستم تگ، اندازه‌ی تگ و برخی فاکتورهای دیگر دارد. نکته‌ی مهم قابل‌توجه دیگر در این میان این است که لازم است تا فرکانس تگ با فرکانس گیت موجود در قسمت خروجی برابر باشد.

انواع تگ عینک شرکت ایمن موج

شرکت ایمن موج با هدف کمک به حفاظت هرچه بیشتر از کالاهای موجود در فروشگاه‌های مختلف انواع تگ عینک و همچنین دیگر انواع تگ و لیبل، گیت‌های فروشگاهی و دستگاه‌های بازخوان را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می‌کند.شرکت ایمن موج در سال 1386 برای انجام مطالعات عمیق در راستای افزایش امنیت سیستم‌های ضدسرقت تأسیس شده و هم‌اکنون به تکنولوژی‌هایی دست یافته که تا پیش از این در انحصار شرکت‌های آمریکایی و اروپایی بودند. فروشگاه شاپ گیت آلارم عرضه‌کننده‌ی محصولات این ایمن موج با تنوع بسیار است. برای مشاهده‌ی محصولات این فروشگاه، قیمت آن‌ها و تجربیات و نمونه‌کارها می‌توانید به قسمت‌های مربوط به هر مورد در شاپ گیت آلارم مراجعه نمایید.

گیت فروشگاهی چیست؟

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی حفاظت از کالاهای فروشگاهی بسیار راحت تر از قبل است که یکی از مناسب ترین اختراع های صورت گرفته در این باره گیت فروشگاهی و یا همان ناظر الکترونیکی کالا که مخفف عبارت لاتین electronic article surveillance است منظور از گیت فروشگاهی در واقع به سیستم امنیتی حفاظت از کالاها در فروشگاه ها گیت گفته می شود.و گیت فروشگاهی دستگاهی است شامل انتن که در خروجی فروشگاه نصب می شود و برد الکترونیکی در داخل آنتن قرار می گیرد که اصلی ترین نقش را به عهده دارد  و تگ ها و لیبل هایی که به کالا وصل می شوند؛ که اگر شخصی قصد خروج کالا بدون پرداخت هزینه را داشته باشد، انتن نصب شده در خروجی فروشگاه پیغام هشدار داده و فروشنده را آگاه می سازد.معمولا وقتی که بخواهیم وارد فروشگاه هایی بشویم که سیستم ضد سرقت را دارد. در کنار در های خروجی فروشگاه یک نوع سیستم نرده مانند را می بینیم که در واقع این سیستم های نرده شکل همان آنتن های فرستنده یا گیرنده ی امواج رادیویی هستند. پس با دیدن این سیستم جلوی درب ورودی مغازه یا فروشگاه ها یک سیستم ضد سرقت فروشگاهی را می بینیم که از دو آنتن و تگ های روی لباس تشکیل شده است. معمولا مگنت هایی که این تگ ها را از روی لباس ها جدا می کند کنار متصدی صندوق قرار دارد.

کاربرد گیت فروشگاهی و لیست قیمت گیت

اگر بخواهیم که درباره کارایی این سیستم ها و لیست قیمت گیت برایتان توضیح دهیم باید بگوییم 2 سیستمی که در جلوی درب ورودی قرار دارد به عنوان انتن است که یکی فرستنده و شکل دوم گیرنده امواج در فرکانس رادیویی است. سیستم وقتی شروع به آلارم یا هشدار دادن می کند که تگی بین دو آنتن قرار بگیرد و این الارم معمولا به صورت بوق و یا هشدار نور است و فروشنده و یا صندوق دار متوجه خروج لباس از فروشگاه می شوند پس لباسی که تهیه می کنید اگر روی آن تگ نصب شده باشد صندوق دار با مگنت تگ را از روی لباس تان جدا می کند.

بهترین گیت فروشگاهی

امروزه بازار خرید و فروش کالاها دچار تغییرات بزرگ شده و  می توان گفت دچار تغییرات خوبی شده است، امروزه مانند قبل ممکن نیست که افراد در فروشگاه ها هم عمل فروش و هم عمل نظارت بر اجناس، برای جلوگیری از سرقت و تهاجم مالی را با هم به انجام برسانند. ما در شرکت ایمن موج با سابقه یک دهه فعالیت با سرلوحه  قرار دادن هدف ایجاد آرامش و امنیت، همواره جهت خدمت رسانی آماده بوده ایم، و در این بخش می خواهیم به شما بهترین گیت فروشگاهی را معرفی کنیم، تا به شما فروشگاه داران در زمینه امنیت اجناس و در کل امنیت فروشگاه یاری رسان باشیم. 

چرا باید بهترین گیت فروشگاهی را داشته باشیم؟

همان طور که گفتیم، همچون گذشته نظارت بر اجناس و ارائه آن به مشتری توسط فروشنده دیگر ممکن نیست، حتی اگر شما افراد جداگانه ای را برای ایجاد امنیت در فروشگاه به کار گیرید، باز هم ممکن است امنیت به شکل کامل در فروشگاه تان ایجاد نشود. مشتری ها ترجیحا خواستار این هستند که خودشان کالا را انتخاب، بررسی و در نهایت کار خریداری کنند. گاهی ممکن است که کالای مورد نظر از مشتری دور بوده باشد، و از فروشنده تقاضای کند که در دسترسی به کالا به وی کمک کند، که در این حالت، کنترل فروشگاه توسط فروشنده به طور مستقیم دشوارتر شده و بهتر است جهت کاهش استرس فروشنده و تمرکز بیشتر او بر روی فروشگاه و فروش، ایجاد امنیت را به سیستم های الکترونیکی و به روز واگذار کنیم.البته این نکته هم وجود دارد که چیده شدن کالاها در فروشگاه ها به طوری است که مشتری ها بتوانند به راحتی به اجناس موجود در فروشگاه دسترسی داشته باشند، در نتیجه کنترل فروشگاه برای فروشنده با دشواری همراه خواهد بود و لازم است که بهترین گیت فروشگاهی جهت حفاظت و جلوگیری از سرقت کالاها نصب شود. سیستم هایی مانند گیت های فروشگاهی، دوربین های مدار بسته و … که به صورت کلی و دائمی امنیت را ایجاد خواهند کرد به شکلی که نمیتوانند در لحظه، مانع از سرقت و دزدبری کالا شوند.گیت-فروشگاهی-سوپر-گیت-نصب-شده-در-فروشگاه-لوازم-آرایشی-دزدگیر-آرایشی

آشنایی با گیت فروشگاهی و در نتیجه شناخت بهترین گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی (EAS) یا مخفف کلمه ی ناظر الکترونیکی کالا (electronic article surveillance) است، که به عنوان سیستم های امنیتی حفاظت از سرقت کالاها در فروشگاه ها شناخته می شود.بهترین گیت فروشگاهی سیستم سخت افزاری است که مجهز به آنتن و مدارات الکترونیکی پردازش سیگنال می باشد. آنتن در خروجی فروشگاه ها نصب شده،  و دارای برد الکترونیکی است که در داخل آنتن وجود دارد و مهم ترین نقش را بر عهده دارد. به این صورت که  تگ ها و لیبل هایی که به کالا وصل شده اند، اگر شخصی قصد خارج نمودن کالا بدون پرداخت هزینه و مخفیانه را داشته باشد، آنتن نصب شده در خروجی فروشگاه پیغام هشدار و بوق آلارم هشدار داده و فروشنده را مطلع می کند.گیت فروشگاهی نام های دیگری نیز دارد، مانند: دزدگیر لباس، دزدگیر پوشاک، دزدگیر لباس، گیت ضد سرقت، دزدگیر کیف و کفش، دزدگیر اجناس و … . 

ویژگی های بهترین گیت فروشگاهی

   
 • طراحی مناسب برای فروشگاه های پرتردد
 •  
 • وزن مناسب جهت جابجایی
 •  
 • طریقه ی نصب راحت و سریع در فروشگاه ها
 •  
 • کم بودن طول سیم کشی های مورد استفاده، جهت صرفه جویی در فضای فروشگاه ها
 •  
 • ضریب خطای حداقل، هنگام به صدا در آوردن آلارم
 •  
 • ایجاد امنیت و آرامش
 •  
 • به ارمغان آوردن بیشترین امنیت در فروشگاه نسبت به محصولات مشابه
 •  
 • استفاده از متریال های به روز ABS
 •  
 • کم عرض بودن پایه ها جهت گرفتن فضای کمی از محیط کاری
 •  
 • دارا بودن برد های جدید و قدرتمند SMART PLUS
 •  
 • دارا بودن گارانتی (محصولات ایمن موج تا 18 ماه دارای گارانتی تعویض می باشند، در حالی که گارانتی محصولات مشابه خارجی فقط یک سال است و نمایندگی این شرکت ها در داخل به مستندات فنی کافی جهت تعمیر گیت فروشگاهی دسترسی ندارند.)
 •  
 • دارا بودن خدمات پس از فروش (از جمله ارتقای محصول، جابجایی گیت فروشگاهی، تعمیر گیت فروشگاهی، گارانتی تعویض گیت فروشگاهی، آموزش نصب گیت فروشگاهی به نمایندگان و نیروی های نصب در سراسر کشور و ….)
 •  
گیت-فروشگاهی-سوپر-گیت-نصب-شده-در-فروشگاه-او وی سی

انواع گیت های فروشگاهی موجود در بازار

گیت های  فروشگاهی   RF (Radio frequency)گیت های  فروشگاهی   AM (Acousto magnetic)گیت های  فروشگاهی (electromagnetic) EM

گیت دزدگیر فروشگاهی RF شرکت ایمن موج

فرکانس گیت دزدگیر فروشگاهی RF  به صورت محدوده فرکانس رادیویی است. گیت دزدگیر فروشگاهی RF  در فرکانس های مختلفی مانند 8.2و  3.25و 1.95 و 4.75 و 10.2مگا هرتز می باشد، که البته فرکانس 8.2 مگا هرتز رایج ترین فرکانس این دستگاه است.این نوع سیستم های دزدگیر فروشگاهی دارای دو آنتن یکی فرستنده و یکی آنتن گیرنده می باشد، که با عبور کردن تگ یا لیبلی که سازگار با فرکانس دستگاه است، سیستم دزدگیر به آژیر کشیدن شروع می کند.عیب این نوع از گیت های فروشگاهی، تداخل فرکانس آن ها با سیستم های مجاوری است که دارای فرکانس مشابه هستند. بنابراین بسته به نوع گیت دزدگیری که خریداری می کنید باید دارای فاصله 6 تا 10 متر بین دو گیت دزدگیر RF  با فرکانس یکسان باشند. فاصله ی کم موجب ایجاد اختلال در این نوع گیت های فروشگاهی می شود.قیمت تگ پوشاک: مزیت سیستم های دزدگیر RF  قیمت مناسبی است که آن ها نسبت به محصولات مشابه خود دارند.از دیگر مزیت های سیستم های RF لیبل های انعطاف پذیر و صافبی است که دارا می باشند، تا بتوانند به راحتی روی اجناس مختلف مانند اجناس موجود در سوپر مارکت ها و هایپر مارکت ها و کتاب فروشی ها نصب شوند.

دزدگیر گیت فروشگاهی EM شرکت ایمن موج

گیت فروشگاهی نام های دیگری نیز دارد، مانند: دزدگیر لباس، دزدگیر پوشاک، دزدگیر لباس، گیت ضد سرقت، دزدگیر کیف و کفش، دزدگیر اجناس و … .
]]>
معرفی سایت شب صدا 2018-07-17T13:36:05+01:00 2018-07-17T13:36:05+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/99 admin دانلود موزیک جدید بخشی از کارهای روزمره هر انسان است با ما همراه باشید تا یک سایت عالی در این زمینه به شما معرفی کنیممعرفی سایت شب صدا | shabseda.org که یک مرجع مجاز دانلود آهنگ جدید است ، این وبسایت در سامانه ساماندهی سایتهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و تمامی آثار منتشر شده در این سایت کاملا مجاز و مناسب فرهنگ خانواده های ایرانی میباشد و شما میتوانید با خیال آسوده مطالب این وبسایت را با اقوام و دوستان خود به اشتراک بگذارید.در سایت شب صدا کاملترین مجموعه آهنگ ها از خوانندگان مختلف دانلود موزیک جدید بخشی از کارهای روزمره هر انسان است با ما همراه باشید تا یک سایت عالی در این زمینه به شما معرفی کنیم
معرفی سایت شب صدا | shabseda.org که یک مرجع مجاز دانلود آهنگ جدید است ، این وبسایت در سامانه ساماندهی سایتهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و تمامی آثار منتشر شده در این سایت کاملا مجاز و مناسب فرهنگ خانواده های ایرانی میباشد و شما میتوانید با خیال آسوده مطالب این وبسایت را با اقوام و دوستان خود به اشتراک بگذارید.
در سایت شب صدا کاملترین مجموعه آهنگ ها از خوانندگان مختلف خصوصا خوانندگان نسل جوان یافت میشود که میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن این آثار را دریافت نمایید و از موسیقی ناب ایرانی لذت ببرید.

فرزاد فرخ یکی از این دست خوانندگان است که کارهای او به صورت مخصوص در سایت تو آهنگ قرار میگیرد ⏪⏪

 

دانلود آهنگ فرزاد فرخ

همچنین .... آرشیو کاملی از آثارخوانندگان مجاز ایرانی در رسانه اینترنتی شب صدا موجود است.
میتوانید هر ساعت به آن مراجعه کرده و با جریان موسیقی مجاز ایرانی همراه شوید.

]]>
Cause we won’t keep our promises♫♫ 2018-05-18T12:59:59+01:00 2018-05-18T12:59:59+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/98 admin Staring out my hotel window**Too much on my mind++Maybe we should keep it simpleWe don’t have to decide/// Oh no we don’t need to overcomplicate itCause I’ve been.... here once before don’t even say it Baby please no promisesCause we won’t keep our promises♫♫And I know the consequences♫So baby please, baby please no promises♪♪I’ve never been a fan of heartbreakSo tell me what you wantTake my hands across your body♪ ♪الیاس یالچینتاش ایچیمدکی دومانWe don’t have to hold on Oh no we don’t need t Staring out my hotel window**
Too much on my mind++
Maybe we should keep it simple
We don’t have to decide///

Oh no we don’t need to overcomplicate it
Cause I’ve been.... here once before don’t even say it

Baby please no promises
Cause we won’t keep our promises♫♫
And I know the consequences♫
So baby please, baby please no promises
♪♪
I’ve never been a fan of heartbreak
So tell me what you want
Take my hands across your body♪

الیاس یالچینتاش ایچیمدکی دومان
We don’t have to hold on

Oh no we don’t need to overcomplicate it
Cause I’ve been here once before don’t even say it
♩♪♪♪
Baby please no promises
Cause we won’t keep our promises
And I know the consequences
So baby please, baby please no promises

]]>
آرایش عروس در رشت 2018-05-07T20:24:46+01:00 2018-05-07T20:24:46+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/97 admin جشنواره بهاری زیباکده بانو آلمانی۵۰ درصد تخفیف برای آرایش عروس در ماه شعبان در زیباکده بانو آلمانی شهر رشتآرایش عروس در رشت       آرایش بانوان در رشت
جشنواره بهاری زیباکده بانو آلمانی
۵۰ درصد تخفیف برای آرایش عروس در ماه شعبان در زیباکده بانو آلمانی شهر رشت
آرایش عروس در رشت

 

 

 

آرایش بانوان در رشت

]]>
شهادت 3 فلسطینی در پی ادامه راهپیمایی روز «بازگشت» 2018-04-06T21:25:24+01:00 2018-04-06T21:25:24+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/96 admin شهادت 3 فلسطینی در پی ادامه راهپیمایی روز «بازگشت» شهادت 3 فلسطینی در پی ادامه راهپیمایی روز «بازگشت» در هشتمین روز راهپیمایی فلسطینیان ساکن نوار غزه موسوم به راهپیمایی «بازگشت بزرگ» سه نفر شهید و بیش از 250 نفر زخمی شدند. به نقل از رسانه های فلسطینی، وزارت بهداشت فلسطین امروزاعلام کرد که یک جوان فلسطینی به نام مجدی رمضان شبات در شرق غزه، اسامه خمیس قدیح 38 ساله و احمد نزار محارب 29 ساله بعد از ظهر جمعه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق خان یونس به شهادت رسید و با شهادت

شهادت 3 فلسطینی در پی ادامه راهپیمایی روز «بازگشت»

 • شهادت 3 فلسطینی در پی ادامه راهپیمایی روز «بازگشت»

  در هشتمین روز راهپیمایی فلسطینیان ساکن نوار غزه موسوم به راهپیمایی «بازگشت بزرگ» سه نفر شهید و بیش از 250 نفر زخمی شدند.

  به نقل از رسانه های فلسطینی، وزارت بهداشت فلسطین امروزاعلام کرد که یک جوان فلسطینی به نام مجدی رمضان شبات در شرق غزه، اسامه خمیس قدیح 38 ساله و احمد نزار محارب 29 ساله بعد از ظهر جمعه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق خان یونس به شهادت رسید و با شهادت وی شمار شهدای راهپیمایی بازگشت بزرگ که از جمعه گذشته به مناسبت «روز زمین» آغاز شد، به 24 نفر افزایش یافت.

  فلسطینی های ساکن غزه در راهپیمایی امروز با آتش زدن مقادیر زیادی لاستیک خودرو و استفاده از آینه در دید تک‌ تیراندازان صهیونیست اختلال ایجاد کردند.

  مردم نوار غزه جمعه گذشته (10 فروردین) در تظاهراتی با عنوان 'بازگشت بزرگ' به مناسبت چهل و دومین سالگرد 'روز زمین فلسطین' شرکت کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی آن را به خاک و خون کشیدند.

  نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک گلوله به سوی تظاهرکنندگان فلسطینی 17 نفر را شهید و بیش از یکهزار و 800 تن دیگر را زخمی کردند.

  'روز زمین فلسطین' به نماد مقاومت فلسطینیان در برابر اشغالگری صهیونیست ها در سرزمین های تاریخی فلسطین تبدیل شده است.

  مقام های رژیم صهیونیستی 30 مارس سال 1976 ( 10 فروردین 1355) هزاران هکتار از زمین های فلسطینیان ساکن در منطقه الجلیل واقع در شمال فلسطین اشغالی را مصادره کردند. در پی این اقدام غاصبانه، مردم فلسطین دست به اعتصاب غذا و تظاهرات اعتراض آمیز زدند.

  فلسطینی‌ها همه ساله در روز 30 مارس به مناسبت گرامیداشت روز زمین، راهپیمایی برگزار می کنند.

  گردآوری: گروه خبر سیمرغ
  seemorgh.com/news
  منبع: irna.ir

  loading...

  loading...

]]>
کتابی به گستردگی میراث تفسیری جهان اسلام 2018-04-06T20:28:47+01:00 2018-04-06T20:28:47+01:00 tag:http://uniquealone.mihanblog.com/post/95 admin سایت - کتابی به گستردگی میراث تفسیری جهان اسلام,نگاهی به کتاب «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته» سایت - کتابی به گستردگی میراث تفسیری جهان اسلام,نگاهی به کتاب «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته» تاریخ انتشار: 19:37 - ۱۳۹۷ جمعه ۱۷ فروردین کد خبر: 114216تعداد نظرات : 0 «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته» کتابی درباره‌ی توضیح معنای لغات قرآن کریم و حاصل تلاش چندین ساله‌ی مرحوم آیت‌الله واعظ‌ زاده خراسانی و جمعی از همکاران ایشان می‌باشد که به زبان عربی نگاشته شده

سایت - کتابی به گستردگی میراث تفسیری جهان اسلام,نگاهی به کتاب «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته»

 • سایت - کتابی به گستردگی میراث تفسیری جهان اسلام,نگاهی به کتاب «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته»

  تاریخ انتشار: 19:37 - ۱۳۹۷ جمعه ۱۷ فروردین

  کد خبر: 114216
  تعداد نظرات : 0

  «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته» کتابی درباره‌ی توضیح معنای لغات قرآن کریم و حاصل تلاش چندین ساله‌ی مرحوم آیت‌الله واعظ‌ زاده خراسانی و جمعی از همکاران ایشان می‌باشد که به زبان عربی نگاشته شده است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تجلیل این کتاب فرموده‌اند: «در مراجعاتی که داشته‌ام، آن را از همه‌ی آنچه در این موضوع دیده‌ام بهتر یافتم.»


  15118.jpg

  به گزارش نیوز،به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR برای آشنایی بیشتر با این کتاب در گفتگویی باحجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدعلی مهدوی‌راد، استاد و پژوهشگر علوم قرآن و حدیث، این کتاب را بررسی کرده است که متن آن در ادامه می‌آید.


  * درباره‌ی کتاب «معجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرموده‌اند: «این فقط یک کتاب لغت نیست؛ یک موسوعه و دائرةالمعارف قرآنی است.» این کتاب چه ویژگی‌هایی دارد که آن را به فراتر از یک کتاب لغت ارتقا داده است؟
  درست است که مرحوم حضرت آیت‌الله علّامه شیخ محمد واعظ‌ زاده (رضوان‌الله‌علیه) هدفشان فراتر از تبیین لغت در حوزه‌ی استعمالی قرآن بوده و توجه داشتند که ابعاد بلاغت را هم بیان کنند ولی در عمل «المعجم فی فقه لغة القرآن و سرّ بلاغته» همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند به یک تفسیر گسترده‌ی قرآنی تبدیل شده است. البته شاید برخی این وجه را از وجوه کاستی این کتاب بدانند و بگویند لغت یک چیز است و تفسیر چیزی دیگر، لکن سبک و سیاق کتاب این‌چنین است که بسیار روش‌مند و دقیق و نتیجتاً کارآمد است.(۱)

  این کتاب تبدیل به یک کتاب تفسیری شده است و فراتر از کتاب لغت است؛ اگرچه آن بخش لغوی در قسمت آخر، خودش را می‌نمایاند. البته در لابه‌لای نقل‌ها گاهی به راز کاربردها توجه می‌شود.


  ایشان در این کتاب ابتدا واژه را در کلام میراثِ لغوی پیگیری کرده‌اند و نه میراث تفسیری قرآنی؛ حتی اگر از کتاب تفسیری و قرآنی بهره می‌گیرند، از کتابی استفاده شده است که زاویه‌ی نگاهش ریشه‌یابی لغات است یا اینکه از بخشی از کتاب که فقط به لغت در این باره نگاه کرده است استفاده می‌کنند.

  بعد از جمع‌بندی این مرحله که یک واژه‌شناسیِ دقیق است، کاربردهای این واژه در کتاب‌هایی که به واژه‌شناسی می‌پردازند همانند غریب‌القرآن‌ها، معجم‌ها و مفردات(۲) بررسی شده است. ایشان در این قسمت فقط نصوص -یعنی عین متن‌ها- را می‌آورند.

  در مرحله‌ی سوم، آن واژه را در هر آیه‌ای که به‌کار رفته است و آن آیه را در تفسیرهای گوناگون -از تفسیر «مقاتل بن سلیمان»(۳) تا تفاسیر امروزی- مرور کرده‌اند.

  وقتی کاربرد واژه در آیه‌های مختلف مشخص شد، آن مرحوم دو کار انجام می‌داد که شاهکار ایشان در این دو مرحله است که یکی «الاصول اللّغویة» و دیگری «الاستعمال القرآنی» است. یعنی در این بخش هم نشان می‌دادند ریشه‌ی اصلی و کاربرد اولیه‌ی عربی اصیل آن واژه چیست و هم اینکه به چه عنایتی معناهای دیگر در آن باب شده است. و نکته‌ی بعدی اینکه این واژه با توجه به این کاربرد اصیل، در حوزه‌ی کاربردی و استعمالی قرآن چه معنایی دارد و در فضای قرآنی چطور به‌کار برده می‌شود. آنچه در بخش دوم و سوم آمده است، گستره‌ی معنایی تفسیری و اصطلاحی قرآن است. پژوهشگر قرآنی در حین مطالعه‌ی این بخش‌ها به مواردی برخورد می‌کند که به راحتی و سهولت حتی با دستگاه‌های الکترونیکی هم به آن دست نمی‌یابد.

  در نتیجه این کتاب تبدیل به یک کتاب تفسیری شده است و فراتر از کتاب لغت است؛ اگرچه آن بخش لغوی در قسمت آخر، خودش را می‌نمایاند. البته در لابه‌لای نقل‌ها گاهی به راز کاربردها توجه می‌شود و این مهم است؛ به دخیل و غیردخیل بودن توجه می‌شود و به گمان من بسیار مهم است.


  اگر این کتاب سامان می‌یافت و پایان می‌پذیرفت و از آن کتاب، واژه‌های دخیل یا معرّبات(۴) به‌طور جداگانه استخراج می‌شد و چاپ می‌شد، شاید دقیق‌ترین و قوی‌ترین و محکم‌ترین کتاب در حوزه‌ی معرّبات، همین کتاب بود. به این جهت این کتاب تبدیل به یک کتاب بزرگ تفسیری شده است و از صِرف واژه‌نمایی مفصل، خیلی فراتر رفته است.

  * یکی از جملات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی این کتاب این است که: «حتی اهل سنت -مخصوصاً مصری‌ها که کارهای زیادی در این زمینه دارند- مانند این را ندارند.» درباره‌ی جایگاه این کتاب در میان اهل‌سنت توضیح بفرمایید.
  اهل‌سنت متأسفانه به منابع ما نگاه نمی‌کنند. تا قرن ۴ یا ۵ کم‌وبیش مراجعه می‌شد، البته آن هم به آثاری که مؤلفانش به شیعه بودن شهره نبودند؛ اما از قرن‌های ۶ و ۷ به بعد، دیگر اهل‌سنت مراجعه نکرده‌اند و شاید یکی از بزرگ‌ترین کاستی‌های تفاسیر برادران اهل‌سنت همین باشد که در مواردی در تفاسیر شیعه نکاتی وجود دارد که قطعاً در منابع تفسیری آن بزرگواران نیست.

  ولی علمای شیعه همواره به منابع اهل‌سنت مراجعه می‌کردند و استفاده می‌کردند که گاهی رد و نقد هم داشتند اما آزادانه نقد می‌کردند. به نظر من اگر جهان اهل‌سنت و دانشگاه‌های اهل‌سنت به این کتاب نگاه کنند و عبرت بیاموزند، بسیار قابل توجه است. اینکه ذیل هر واژه، در آیه‌ای که به‌کار رفته است، میراث تفسیری جهان اسلام با تسلسل تاریخی گزارش شده است که بدون هیچ‌گونه تعصب و خوانش ایدئولوژیکی و طرفدارانه از مکتب و مذهب و یا گرایش خاص است، بسیار ارزنده و قابل استفاده است.

  البته نگاه این تفسیر، بررسی و فهم شیعی است و نمی‌توان این را نادیده گرفت ولی اصلاً حالت موضع‌گیری و داعیه‌داری ندارد. مطالبی که نقل شده در نهایت دقت و تأمل، بدون بُرش‌ها و گزینش‌ها و همراه با تأمل و نقد و بررسی است. از این جهت گمان می‌کنم اگر متفکر و دانشمند و محقق سنی به آن مراجعه کند، هیچ‌گاه او را برنمی‌انگیزاند که چرا این‌چنین گفته شده است و چرا چنان گفته شده است. مطمئن هستم اگر عامه و سنی به این کتاب مراجعه کند و از آن بهره بگیرد قطعاً در بهره‌ گرفتن هیچ‌گونه رنجشی نخواهد داشت.

  * در مقدمه‌ی این کتاب، مباحث مفیدی درباره‌ی علوم قرآن به‌صورت اجمالی آمده است؛ اما همان‌طور که بیان کردید گویا ایشان نظرات مفصلی درباره‌ی علوم قرآن دارند. در این باره مقداری توضیح بفرمایید.
  آنچه من بیان کردم بیشتر مربوط به مقدماتی بود که ایشان در مجموعه‌ی بسیار گران‌قدر و ارزشمند «نصوص فی علوم القرآن»(۵) که طراحی و هدایت کرده، آورده است؛ چون برای هر یک از آن بحث‌ها ایشان مقدمه‌ای عالمانه و مبتکرانه نوشته‌اند.

  متأسفانه آن مجموعه الآن تا بخش قرائت چاپ شده است و نمی‌دانم ادامه پیدا می‌کند یا خیر؛ اما آن‌چنان که تقسیم‌بندی شده بود، در ادامه‌ی  این مجموعه باید بحث اعجاز، ناسخ و منسوخ و محکم و متشابه می‌آمد و در هر کدام از اینها مقدماتی که ایشان نوشته‌اند چاپ می‌شد. مثلاً در  بحث جمع القرآن، مقدمه‌ی جمع القرآن نوشتند، در موضوع مصاحف، مقدمه برای مصاحف نوشتند و در بحث قرائت، مقدمه درباره‌ی تواتر قرائت یا عدم تواتر قرائت نوشتند. موضوعات دیگر هم اگر پیش می‌آمد، مقدمه می‌نوشتند. درعین‌حال بسیاری از اندیشه‌هایی که من با ایشان حضوری صحبت می‌کردم به کتابت نیامده است. مثلاً ایشان بنا بود بر آن «نصوص فی علوم القرآن» یک مدخل در حد کتابی بزرگ بنویسند و اذعان داشتند که به اندازه‌ی جلدهای خود نصوص خواهد بود و سیر تاریخی علوم قرآن را می‌خواست بحث کند و با همان تقسیم جدید و بکری که خود انجام داده است یعنی: علوم للقرآن، علوم فی القرآن و علوم حول القرآن، پیش برود و تاریخچه بنویسد و برای «معجم فی فقه لغة القرآن» هم بنا بود مقدمه‌ای در حد ۷۰۰-۶۰۰ صفحه بنویسد و سیر تاریخی و نگاه اعجازگونه به ادبیات و بلاغت قرآن و سرّ بلاغت قرآن را تحلیل کند.

  متأسفانه هیچ یک از این دو کار، ظاهراً شکل نهایی پیدا نکرده است و آن‌طور که از گفته‌ها برمی‌آمد، نوشته‌ها و یادداشت‌های ایشان زیاد است اما به‌صورت تألیف‌شده درنیامده است. علاوه بر تفسیر و علوم قرآن، ایشان در حدیث هم بسیار نکته داشت، هم به لحاظ تاریخ حدیث و هم به لحاظ نوع مراجعه به حدیث و هم به لحاظ بهره‌گیری حدیث چنین بود.

  ۱) در این کتاب هر واژه‌ی قرآنی در چهار بخش مورد بررسی قرار می‌گیرد:
  اول: «النصوص اللغویة» که نظرات دانشمندان لغت آورده می‌شود.
  دوم: «النصوص التفسیریة» که نظرات مفسران قرآن کریم درباره‌ی آن لغت گزارش می‌شود.
  سوم: «الاصول اللغویة» که مباحث ادبی و بلاغت لغت می‌آید.
  چهارم: «الاستعمال القرآنی» که کاربرد واژه در سوره‌های مختلف قرآن تحلیل می‌شود.
  ۲) «غریب القرآن» درباره‌ی لغات دشوار و نامأنوس قرآن کریم؛ «معجم» درباره‌ی ساختار واژگان و تعداد کاربرد آن‌ها در قرآن؛ و «مفردات» در توضیح معنای واژگان به‌کاررفته در قرآن است.
  ۳) «تفسیر مقاتل بن سلیمان»، کهن‌‌ترین تفسیر کامل قرآن است که به ما رسیده است‌.
  ۴) به کلمات غیرعربی به کار رفته در قرآن، دخیل یا معربات اطلاق می‌شود.
  ۵) «نصوص فی علوم القرآن» کتابی درباره‌ی مباحث علوم قرآنی است که تحت اشراف آیت‌الله واعظ‌ زاده خراسانی توسط بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی چاپ شده است.

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدعلی مهدوی‌راد
  استاد و پژوهشگر علوم قرآن و حدیث

  گفتگو از: آقای مهدی معتمد رضایی

]]>